Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hvězdy filmu Vykoupení z věznice Shawshank opět spolu. Takhle dneska vypadají!

Herecké hvězdy možná stárnou, ale jejich příběh je nesmrtelný.
+ Další 2 fotografie
Letos v létě to bude už dvacet jedna let od premiéry dramatu Vykoupení z věznice Shawshank. Zajímá vás, jak dnes vypadají jeho hlavní hvězdy? Tak to jste potom na správné adrese!

Jaký je nejlepší film všech dob? Uživatelé serveru ČSFD, stejně jako zahraniční IMDb mají jasno – Vykoupení z věznice Shawshank. Snímek o lidském utrpení, nespravedlnosti, touze po svobodě a síle lidské naděje zaujal v roce 1995 i oscarovou porotu a vysloužil si nominace v sedmi kategoriích, které pohříchu neproměnil. Nic to nemění na tom, že dílo režiséra Franka Darabonta patří skutečně ke hřebům světové kinematografie.

Hlavní role zde sehrála dvojice Morgan Freeman (78) a Tim Robbins (56), a pokud vás zajímá, jak dneska vypadají, stačí si otevřít naši fotogalerii!

Zatímco Freeman je kromě šedého zbarvení vlasů a vousů vlastně pořád stejný (za což možná vděčí zelenému všeléku), Robbinse by někteří po tolika letech možná měli problém poznat.

A je fajn vidět jednu z nejoblíbenějších dvojek filmové historie opět pohromadě!

Mohlo by vás zajímat

Další články