Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hvězdy filmů pro dospělé jdou do ringu: Daisy poslala Lady ostrý vzkaz

Hvězdy filmů pro dospělé jdou do ringu: Daisy poslala Lady ostrý vzkaz
Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
Zápas
Již zítra vypukle v pražských Letňanech ohromná show, na kterou čeká tisíce fanoušků. Pornohvězdy Daisy Lee (22) a Lady Dee (22) se utkají v ringu a konečně si tak vyřeší všechny spory. Jak se Karolína Urbanová alias Daisy Lee připravuje na zápas a co vzkazuje sokyni?

Hvězdy z filmů pro dospělé Daisy Lee a Lady Dee se už delší dobu nemohou vystát. To, že si nemohou navzájem přijít na jméno, pořádně graduje. Dívky se nemají rádi a to je všeobecně známo. Jejich vzájemná nenávist je svedla k tomu, že se utkají v ringu.

Válka mezi Lady a Daisy

Spor mezi děvčaty se většinou táhl jen po sociálních sítích. Pak bylo na delší dobu ticho, nicméně Drahomíra Jůzová alias Lady Dee narazila cestou z nákupu na auto kolegyně Daisy. A tak jí na růžové BMW hodila vajíčko

Daisy vyzvala svou sokyni k tomu, aby vše vyřešily osobně. Lidé napjatě čekali, co se bude dít. Že si dívky vjedou do vlasů i mimo internet, to se dalo čekat. Nikdo ale nepředpokládal, že se utkají v boxerském ringu

Kdy a kde?

A po dlouhém čekání je to konečně tu. Už zítra totiž proběhne jejich "fight", na který všichni tak bedlivě čekáme. Zápas se bude konat v pražských Letňanech v 16 hodin na Erotickém veletrhu. Chystáte se tam?

Příprava Daisy a vzkaz pro Drahomíru

Karolína Urbanová se na souboj pečlivě připravuje, ačkoli to na sociálních sítích není moc znát. "Trénovala jsem, ale nechtěla jsem to dávat na sociální sítě, aby nebyla vidět moje taktika," řekla Daisy pro eXtra.cz. Kvůli zápasu také musela sundat nehty, protože by se nevešla do boxerek. A co vzkazuje své soupeřce? "Ona ví, že jí tam rozkopu palici," dodala Karolína s tím, že se na zápas těší a je ráda, že se spor po třech letech konečně vyřeší.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy