Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hvězdy filmu Přání Ježíškovi: Promluvily o Vánocích a zásadní otázce salámu v salátu

Jak bude trávit Vánoce Richard Krajčo nebo Veronika Kubařová?
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Vyzpovídali jsme hvězdy vánoční romantiky Přání Ježíškovi. Richard Krajčo (44), Hana Vagnerová (38) a Veronika Khek Kubařová (34) nám prozradili své oblíbené vánoční filmy, to, jak budou svátky trávit, nebo třeba jak vypadá jejich bramborový salát. Schválně, uhádnete, kdo do něj přidává jablíčka?

O filmu

Proč by se diváci měli na film Přání Ježíškovi podívat?

Richard Krajčo: Protože si myslím, že to je hrozně hezky udělaný film. Obsahuje humor, dojetí, něhu... vlastně to, co dnes všichni potřebujeme. A hrozně se to povedlo, což nemůže herec vždy o každém filmu říci, když ho ve výsledku spatří. A i lidé, kteří film viděli, mi psali, že jsou nadšení. Určitě plní účel potěšit, pobavit a dojmout.

Hana Vagnerová: Je to klasický předvánoční film, emotivní, křehký, ale i veselý. Divákům určitě zahřeje duši.

Veronika Khek Kubařová: Každý se v něm může najít, protože se v něm prolíná spousta příběhů. Je to laskavá vánoční věc se spoustou světýlek. Myslím, že velmi vzácně se navíc podařilo zachytit do vánočního filmu i skutečný sníh.

Máte nějakou historku z natáčení?

Richard Krajčo: Užil jsem si natáčení s tím mým klukem. Mám děti doma a v podstatě jsem tak měl pocit, že ani nejdu z domu do práce, ale zase domů. Vlastně jsem ani nic nehrál a skvěle to mezi námi fungovalo. Děti, které ve filmu hrají, jsou neskutečně šikovné.

Hana Vagnerová: Potřebovali jsme sníh, který moc nebyl. Všichni včetně producenta lítali s lopatou a snažili se to málo sněhu, co jsme měli, přeházet podle toho, jak se točila kamera. To byla docela zábava, diváci si mohou při sledování představit, kolik fyzické námahy za natáčením stálo (smích).

Veronika Khek Kubařová: Točit s Evou Holubovou a Jardou Duškem, kteří jsou legendární dvojicí už z Pelíšků, pro mě byl zážitek. Byla jsem přítomna jejich improvizaci na place a to, co se tam dělo, se nevejde ani do jedné historky, byli fakt úžasní. Navíc jsem si zahrála s Táňou Pauhofovou, kterou mám moc ráda.

O tom, jak prožijí Vánoce

Jaký je váš nejoblíbenější vánoční film?

Richard Krajčo: Zásadní, který mám rád a nenechám si ho každý rok ujít, je Láska nebeská a potom Křídla Vánoc, česká filmová pohádka, která hodně ovlivnila můj život.

Hana Vagnerová: Asi Tři oříšky pro Popelku.

Veronika Khek Kubařová: Jsem milovník Sám doma, prvního i druhého dílu. To je taková naše klasika. Dál pak Láska nebeská a vlastně všechny pohádky.

Bez čeho si své Vánoce nedokážete představit?

Richard Krajčo: Není to nic speciálního, jen si ale nedokážu představit, že by moje maminka neudělala bramborový salát. To je jediný bramborový salát, který mohu jíst, jiné mi nechutnají. Bramborový salát tedy jím jenom jednou za rok, a to ten maminčin. Poslední roky, jak člověk stárne, tak si přeje, aby se nás u vánočního stolu sešlo co nejvíce. Nebudou tedy u něj chybět ani moje děti. Loni nás bylo dvanáct.

Hana Vagnerová: Asi bez toho, že se sejdeme s rodinou a jsme pospolu. To se stalo zásadní nejenom kvůli tomu, že už nejsme děti, ale hlavně kvůli tomu, co se teď děje kolem, takže to beru jako velký dar.

Veronika Khek Kubařová: Bez světýlek, ta miluju. A bez svých blízkých. Nemusíme být nutně spolu, ale potřebuji vědět, že jsou všichni v pořádku.

Patří do bramborového salátu salám?

Richard Krajčo: Do našeho salátu určitě nepatří, protože jsem vegetarián.

Hana Vágnerová: Ne, v žádném případě.

Veronika Khek Kubařová: Jaký salám? Za mě ne, ale třeba jablko jo.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy