Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Hvězdy dorazily na Česko-Slovenský ples: S Hankou jsme tančili až do rána, řekl eXtra přítel Gregorové

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
ples
Již tradiční Česko-Slovenský ples, který se v sobotu konal v prostorách Obecního domu, se vydařil na jedničku. Hosté si atmosféru plesu nemohli vynachválit. Vedle bohatého programu byly k vidění i krásné dámy ve večerních róbách. Kdo na ples letos dorazil?

Ples v Obecním domě přinesl už tradičně to nejlepší z obou hostitelských zemí. Na pódiu se vystřídaly hvězdy české a slovenské hudbení scény.

Hvězdy hudební scény

Chybět nemohla slovenská hudební legenda Richard Müller Kromě něho za Slovensko vystoupila i Emma Drobná Z českých interpretů hostům večer zpříjemnili svým hlasem Leona Machálková, Tereza Mašková (23) nebo Martin Chodúr "S Leonou jsme za doprovodu Rozhlasového Big bandu Gustava Broma zazpívali legendární hit Ach, ta láska nebeská," svěřil Chodúr, který si ples velmi užil.

Gregorová protančila večer

Užít si ples přišla i Hana Gregorová s mladším partnerem Ondřejem Koptíkem "Hanka je skvělá tanečnice, také mě vedla celou dobu. Užili jsme si to. Ples se skutečně vydařil, Richard Müller byl opravdu vynikající a když to zhodnotím, tak se ples nesl ve znamení bratrství se sousedy Slováky," řekl eXtra.cz Koptík.

Krásky českého showbyznysu

Na plese se to hemžilo osobnostmi českého a slovenského showbyznysu. Nechyběla moderátorka televizních zpráv Eva Perkausová s přítelem Ivanem Heckem, Radka Rosická s manželem Tomášem či ředitelka soutěže Miss Taťána Makarenko (30) s přítelem Zdeňkem Bahenským (34).

Do obecního domu dorazila i modelka Nikol Švantnerová, playmate Dominika Myslivcová (25) či modelka Andrea Verešová (39), která se pochlubila krásnými šaty od slovenské návrhářky Jany Pištejové.

Související články

Další články