Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Hvězdy devadesátek kdysi a dnes: Některé tváře se změnily k nepoznání

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
galerie
Seriály a filmy z devadesátek, ačkoliv je dnes v televizi už většinou nevídáme, se stále těší velké oblibě a spousta dětí 80. a 90. let si je ráda pustí na internetu. Pohotovost či Chůvu k pohledání svého času hltali snad všichni. Jak se změnily tváře, které jsme kdysi na obrazovkách vídali?

Čas plyne jako voda a jakkoliv se to zdá neuvěřitelné, devadesátky skončily už před dvaceti lety. Dnešní filmová a seriálová tvorba sice nabízí divákům mnohé, čas od času ale každý rád sáhne po klasice, kterou v dětství či mládí sledoval.

Hvězdy devadesátých let dnes už na obrazovkách moc často nevídáme, některé se dokonce přestaly objevovat úplně. V rolích, které by kdysi hráli oni, se objevují nové talenty, na které je ale občas těžké si zvyknout.

Podívejte se do galerie, jak se největší hvězdy 90. let změnily. Některým přibyly vrásky, některé zešedivěly, další nejsou téměř k poznání a některé dokonce vypadají ještě lépe než kdysi. Co myslíte, komu to sluší nejvíc a na kom se zub času skutečně nepěkně podepsal?

Související články

Další články