Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Hvězdu tuzemského thajského boxu Krištůfka čeká další velká bitva

Láďa poctivě trénuje, aby se dostal mezi ty nejlepší.
+ dalších 1 fotografií
Patří mezi nejúspěšnější české bojovníky v thajském boxu. Jmenuje se Ladislav Krištůfek a rád by se stal ve svém bojovém sportu tím nejlepším na světě.

“K tomu je ještě dlouhá cesta, ale rozhodně bych se po ní rád vydal. A jako první krok na ní vnímám svůj sobotní zápas na galavečeru v Jesenici,“ říká odhodlaně Krištůfek. Postaví se proti slovenskému soupeři a tvrdí, že má natrénováno.

„Makal jsem dvoufázově. Na kondici jsem dělal s Michalem Hamršmídem, který je absolutní tuzemská špička ve svém oboru. Thajský box jsem pak piloval s Viktorem Petrlíkem a Lubošem Šudou. Se soupeřem jsem se utkal už jednou v K1 a vyhrál jsem na body, tentokrát to bude podle pravidel muay thai, tak doufám, že znova uspěju,“ říká odhodlaně Krištůfek.

Vedle něj se v sobotu v Jesenici představí další členové tuzemské zápasnické elity jako třeba Daniel Škvor nebo Luboš Vrňata. Hala v Jesenici už je prý vyprodaná, a tak se dá očekávat pořádná atmosféra.

Mohlo by vás zajímat

Další články