Trendy
válka na Ukrajině Extrémní proměny Survivor 2025 Clash 12

Hvězdu tuzemského thajského boxu Krištůfka čeká další velká bitva

Hvězdu tuzemského thajského boxu Krištůfka čeká další velká bitva
Zdroj: Láďa Krištůfek
Předchozí Další
+ Další fotografie
Patří mezi nejúspěšnější české bojovníky v thajském boxu. Jmenuje se Ladislav Krištůfek a rád by se stal ve svém bojovém sportu tím nejlepším na světě.

„K tomu je ještě dlouhá cesta, ale rozhodně bych se po ní rád vydal. A jako první krok na ní vnímám svůj sobotní zápas na galavečeru v Jesenici,“ říká odhodlaně Krištůfek. Postaví se proti slovenskému soupeři a tvrdí, že má natrénováno

„Makal jsem dvoufázově. Na kondici jsem dělal s Michalem Hamršmídem, který je absolutní tuzemská špička ve svém oboru. Thajský box jsem pak piloval s Viktorem Petrlíkem a Lubošem Šudou. Se soupeřem jsem se utkal už jednou v K1 a vyhrál jsem na body, tentokrát to bude podle pravidel muay thai, tak doufám, že znova uspěju,“ říká odhodlaně Krištůfek.

Vedle něj se v sobotu v Jesenici představí další členové tuzemské zápasnické elity jako třeba Daniel Škvor nebo Luboš Vrňata. Hala v Jesenici už je prý vyprodaná, a tak se dá očekávat pořádná atmosféra.

Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života

Související články

Další články

Nejnovější kauzy