Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdu trháku Hunger Games na obálce časopisu vyretušovali. Jak vypadala původně? Fotografie uvnitř článku

Jennifer Lawrence na obálce magazínu Flare
Zdroj: archiv

Jennifer Lawrence (25) je hlavní hvězdou ságy Hunger Games, jejíž druhé pokračování právě promítají v kinech. Z Jennifer se díky rozhovorům, které poskytuje v rámci propagace filmu, stal miláček Ameriky. Herečka totiž ráda mluví o tom, jak miluje jídlo a jak rozhodně nebude hubnout na něčí pokyn nebo aby se vyrovnala ideálu krásy.

O to absurdnější je, že jí její v podstatě dokonalé tělo a tvář na obálce magazínu vyretušovali a vyzmizíkovali tak její přirozenou krásu. Proč museli do fotografie zasahovat a zúžit Jennifer tělo alespoň o pár milimetrů, to by nám patrně vysvětlil nějaký vrcholný představitel módního průmyslu, vážící čtyřicet kilogramů, který si dal k snídani svátečně půlku špagety.

Poslední dobou se sice objevují snahy o omezení úpravy vizáže celebrit do reklam a na obálky magazínů, samy celebrity se často rozčilují nad výsledkem focení a distancují od používání Photoshopu, ale ve světě, kde modelky umírají na anorexii a herečky se mění ve zmutovanou verzi vlastního zadku díky botoxovým injekcím, jsou tyto snahy zřejmě úplně k ničemu.

Související články

Další články