Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězdu Trainspottingu odstřelili jako psa! Herce Welshe (†42) našli mrtvého na ulici

+ Dalších 6 fotografií
Policie města Edinburgh oznámila smutnou zprávu. Herec Bradley Welsh, známý z hitu Trainspotting 2, byl nalezen mrtev. Příčinou jeho smrti bylo vykrvácení po střelbě.

Bradley Welsh byl nalezen mrtev ve středu ve městě Edinburgh ve Skotsku. Podle policie byl obětí vraha, který ho zabil na Chester Street. Tam ho našel náhodný kolemjdoucí, který okamžitě zavolal záchranáře a policii, herce už však nebylo možné zachránit.

Policie potvrdila, že jeho případ je vyšetřován jako vražda. Rovněž bude hlídat okolí a konkrétně i ulici, ve které byl Bradley okolo osmé hodiny večerní zastřelen. Strážníci doporučili lidem v okolí nevycházet z domu a po vrahovi intenzivně pátrají.

Bradley byl známý z filmu T2 Trainspotting, kde si zahrál po boku Ewana McGregora, Ewena Bremnera, Jonnyho Lee Millera a Roberta Carlylea. Ve snímku hrál gangstera jménem Doyle, i proto je šokující, že střílející gangster zavinil jeho smrt. Bohužel šlo o Bradleyho první i poslední filmovou roli. Welsh se věnoval i boxu, ve kterém dosáhl profesionální úrovně. Po oblíbeném herci teď truchlí kolegové jak z herecké, tak z boxerské branže.

Související články

Další články