Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězdu Slunečné režiséři vždy rádi svlékali: Takhle šel čas s krásnou Alicí Bendovou

Alice Bendová byla vždycky kočka.
Zdroj: archiv/ TV Prima
+ Dalších 14 fotografií
herečka
Už nějaký ten pátek se herečka Alice Bendová (46) objevuje v oblíbeném seriálu Slunečná. Coby lékařka Radka Charvátová se objevila v pravou chvíli, když došlo v hospodě na statku ke rvačce mezi Jankem a Štěpánem. Alice je z natáčení seriálu nadšená a na place se cítí jako doma. Krásná herečka je v televizi jako vždy okouzlující. Jak šel čas s Alicí, kterou režiséři před kamerou vždycky rádi svlékali?

Herečka Alice Bendová patří k našim nejvíce sexy herečkám, které téměř nestárnou. Maminka dvou dětí se pyšní dokonalou postavou i mladistvým vzhledem. Jako jedna z mála českých hereček se od začátku své kariéry příliš nezměnila.

Míry modelky

Do povědomí diváku se asi nejvíce zapsala rolí zákeřné Simony v seriálu Rodinná pouta, kde hrála partnerku Martina Zounara Před začátkem herecké kariéry získala zkušenosti jako modelka, když si jí jako mladičké prodavačky všiml fotograf Jadran Šetlík.

Vzhledem k tomu, že Alice vypadala vždycky jako modelka, režiséři ji ve svých filmech často přidělovali svlékací scény. Mezi její první herecké zkušenosti patřila role Mirjany v Báječných létech pod psa, kde se na projížďce kánoí svlékla do půl těla před Ondřejem Vetchým. Její bujné vnady se zapsaly do pamětí mnoha pánských diváků.

Stud musel jít stranou

Kromě několika menších rolí v zahraničních filmech si také zahrála po boku Michala Dlouhého v Sametových vrazích. Krásnou Alici si jistě pamatujete i ze seriálu Hop nebo trop a seriálu Bazén, kde předvedla svou vysportovanou postavu v plavkách. Svůj bujný dekolt ukázala i ve filmu Kajínek, kde si Konstantinem Lavroněnkem střihla hodně odvážnou erotickou scénu.

Při postelové scéně mohli diváci Alici vidět i ve filmu Špindl či v seriálu Kameňák. Dočkají se odvážnější scény, ve které bude hrát hlavní roli krásná Alice Bendová, i ve Slunečné? Zatím je jisté, že si roli lékařky Radky Charvátové Alice moc užívá, a to i proto, že se z ní stane tak trochu mrcha - a to herečku nesmírně baví.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy