Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Hvězdu seriálu Krok za krokem byste těžko poznali: Cody se změnil k nepoznání

Zdroj: csfd
+ Dalších 13 fotografií
Proměna
Americký herec Sasha Mitchell byl modelem, mistrem kickboxu a taekwonda. Zahrál si i v Dallasu a vypadalo to, že bude nástupce Jeana Clauda van Damma. Pro nás všechny ale navždy bude Codym ze seriálu Krok za krokem. Už mu je dvaapadesát let a kdybyste ho dnes potkali na chodníku, těžko ho poznáte. Naprosto se změnil.

Sasha Mitchell (52) se díky své roli „Kouďáka“ v seriálu Krok za krokem stal navždy celebritou. Nálepky rozverného blbečka, který má velké srdce a kempuje u Lambertů, se už nikdy nezbaví.

V civilu byl ale hlavně mlátička soupeřů. Údajně bil i manželku, kvůli čemuž mimochodem v seriálu v roce 1996 skončil. Jenže to není jisté, protože jeho tehdejší manželka byla na drogách a psychicky labilní. Kvůli tomu má Sasha všechny čtyři děti v plné péči.

V Dallasu si zahrál nemanželského syna J. R. Ewinga. Má vášeň pro bojové sporty, a dokonce získal černý pásek v taekwondu. Byl také šampionem v kickboxu. Hravě tedy v trilogii Kickboxer kdysi nahradil samotného Jeana Clauda van Damma. Ale to všechno už odnesl čas.

Hereckou kariéru pověsil dávno na hřebík. A co dělá dnes? Jiné celebrity by se za takovou práci jistě styděly. On má ale hlavu vztyčenou a rád se chlubí snímky ze své práce. Dělá totiž dělníka na stavbě.

Krom práce změnil i vizáž. Z hubeného kluka, který nosil vytahaná trika, se stal muž. Jeho oblíbeným místem je posilovna a je to na něm dost znát. Má obrovské svaly a pořádně vypracovanou postavu. Málokdo by dnes Codyho poznal. Podívejte se do fotogalerie, jak se Sasha změnil.

Mohlo by vás zajímat

Další články