Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězdu Ordinace Danu Morávkovou postihl syndrom ruské Máši! To musíte vidět!

Hvězda Ordinace šokuje!
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Hvězda Ordinace Dana Morávková neukočírovala svá líčidla a dopadla jako ruská Máša v písni Michala Davida. Co se proboha stalo?

Na pralinkové party se objevila hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, herečka Dana Morávková. Jindy vždy elegantní herečka přišla v dosti odvážném modelu. Pokud si myslíte, že dojde na nějaké velké rozparky či výstřihy, tak jste na omylu. Dana tentokrát na party přišla jako nejbarevnější host ze všech.

Červené kalhoty, barevná záda s miliony odstíny barev a nakonec ten nejšílenější make-up vůbec! Dana na sobě měla tolik líčidel, že ji u vchodu skoro nikdo nepoznal. Nejvíce poznatelná byla, když stála vedle svého muže a životní lásky Petra Maláska.

Temné černé oči, rudá rtěnka, červená zdravíčka a tuna pudru, tomu se říká ve světě vizážistů “make-up á la beton”. Dana jakoby chtěla podtrhnout slovanskou kulturu, či co. Bohužel jí nedošlo, že se nenachází v Rusku a nebo na kolonádě v Karlových Varech. Tam by tato úžasná herečka v davu ruských turistek doslova zapadla. Chyběla jí už jen karlovarská oplatka v ruce… Snad příště bude mít Dana Morávková šťastnější ruku a bude šmrncovní jako vždy.

Související články

Další články