Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdu Mužů v černém prudí sociálka za domnělý sex třináctileté dcery. „Důkaz“ v galerii!

Dcera Willa Smitha a Jady Pinkett – Smith Willow (vlevo) má průšvih.
Zdroj: Profimedia.cz

Když se na internetu objevila fotografie třináctileté dcery Willa Smithe (45) Willow, jak se povaluje na posteli spolu s polonahým dvacetiletým hercem Moisesem Ariasem, vyvolalo to obrovský skandál. Snímek má prý sexuální podtext a celkově je kontroverzní. Chm.

Každý začal řešit, co tam spolu asi dělali a proč je Moises svlečený. Například magazín Us Weekly napsal, že je fotka kontroverzní, stanice CBS zase snímek označila za pobuřující. I když fotku někdo z Twitteru, kde se poprvé objevila, smazal, bylo pozdě.

Serveru TMZ.com se podařilo na losangeleském letišti zachytit matku Willow Jadu Pinkett Smith a získali její vyjádření k incidentu. „Je to vaše vina, že jste z toho udělali skandál. Sami jste do toho promítli vaše problémy a chováte se jak skrytí pedofilové. Na té fotce nebylo nic sexuálního,“ vztekala se Jada.

Údajně ale ji i Willa už kvůli fotce vyslýchala sociálka. „Rozhodně dceru nebudeme trestat, chceme, aby se naše děti samy učily být zodpovědné a pochopily, že si za své kroky vždy ponesou následky,“ řekli oba britské mutaci deníku Metro.

Související články

Další články