Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hvězdu Mužů v černém prudí sociálka za domnělý sex třináctileté dcery. "Důkaz" v galerii!

Will Smith s manželkou Jadou Pinkett Smith a dcerou Willow.
Zdroj: Profimedia

Když se na internetu objevila fotografie třináctileté dcery Willa Smithe (45) Willow, jak se povaluje na posteli spolu s polonahým dvacetiletým hercem Moisesem Ariasem, vyvolalo to obrovský skandál. Snímek má prý sexuální podtext a celkově je kontroverzní. Chm.

Každý začal řešit, co tam spolu asi dělali a proč je Moises svlečený. Například magazín Us Weekly napsal, že je fotka kontroverzní, stanice CBS zase snímek označila za pobuřující. I když fotku někdo z Twitteru, kde se poprvé objevila, smazal, bylo pozdě.

Serveru TMZ.com se podařilo na losangeleském letišti zachytit matku Willow Jadu Pinkett Smith a získali její vyjádření k incidentu. "Je to vaše vina, že jste z toho udělali skandál. Sami jste do toho promítli vaše problémy a chováte se jak skrytí pedofilové. Na té fotce nebylo nic sexuálního," vztekala se Jada.

Údajně ale ji i Willa už kvůli fotce vyslýchala sociálka. "Rozhodně dceru nebudeme trestat, chceme, aby se naše děti samy učily být zodpovědné a pochopily, že si za své kroky vždy ponesou následky," řekli oba britské mutaci deníku Metro.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy