Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Hvězdu Gilmorových děvčat zatkli: Otec tří dětí Jared Padalecki napadl číšníky v baru

Hvězdu Gilmorových děvčat zatkli: Otec tří dětí Jared Padalecki napadl číšníky v baru
Zdroj: csfd
+ Dalších 8 fotografií
potyčka
Známý herec Jared Padalecki (37), kterého si diváci oblíbili především v seriálech Gilmorova děvčata či Lovci duchů, byl zatčen za napadení. Otec tří dětí údajně rozpoutal potyčku v jednom z texaských barů, kde měl po slovním konfliktu fyzicky napadnout dva číšníky. Místo řádného vysvětlení svým fanouškům poslal jen podivný vzkaz plný lítosti.

Role v Gilmorových děvčatech se pro Jareda Padaleckiho stala tou, která ho proslavila. Ti, kteří nesledují seriál Lovci duchů, ho budou navždy znát jako jednoho z Roryiných partnerů Deana. Právě tento nevinně vyhlížející herec měl rozpoutat potyčku v baru v Texasu, za kterou byl zatčen.

Padalecki měl v baru nejprve rozpoutat slovní konflikt, který vyvrcholil tím, že napadl dva zaměstnance. Ty měl podle informací TMZ udeřit několikrát přímo do obličeje. Následně byl herec odvezen strážníky na policejní služebnu, kde měl strávit noc.

Kvůli potyčce a následnému zatčení Padalecki prošvihl událost, na kterou se sjela spousta fanoušků seriálu Lovci duchů. Těm na Twitteru vzkázal, že jim děkuje za podporu a je velmi smutný z toho, že se nemohl dostavit. Jeho herecký kolega Jensen Ackles se ani po výzvách fanoušků nevyjádřil k tomu, zda Jared skutečně rozpoutal konflikt a proč se tak stalo.

Jared Padalecki na otázky zahraničních médií ohledně incidentu neodpovídá, je tedy možné, že zpytuje svědomí a nechce mluvit o tom, co jedné opilecké noci provedl. Otec tří malých dětí by se měl zamyslet, zda chce právě tímto chováním být vzorem svým ratolestem.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy