Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Hvězdou Zlatých glóbů se stal Brad Pitt: Publikum tleskalo, protože Angelina Jolie je prolhaná MRCHA!

Brad Pitt sklidil obrovské ovace na předávání Zlatých glóbů!
Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 21 fotografií
Brad Pitt se velmi nečekaně objevil na předávání Zlatých glóbů. I když působil velmi pohuble, rozdával úsměvy na všechny strany a byl pěkně opálený. Od publika sklidil obrovské ovace a neutuchající potlesk. Tím mu jeho kolegové a kolegyně chtěli vyjádřit podporu ve válce s jeho bohužel ještě ženou Angelinou Jolie.

Tak tohle opravdu nikdo nečekal. Na předávání cen Zlatých glóbů se naprosto nečekaně objevil herec Brad Pitt. Vzhledem k tomu, co se v současné době kolem hollywoodského herce děje, opravdu nikdo nepředpokládal, že by se ukázal na veřejnosti.

Brad ale opět dokázal, že nemá absolutně žádný důvod se skrývat, protože za celou aférou kolem jeho rozvodu nestojí nikdo jiný než Angelina Jolie a její vykonstruované lži, které dávala dohromady pěkně dlouho a samozřejmě ne sama.

Angelina Jolie se dlouhou dobu stavěla do pozice druhé matky Terezy, zbožné a spravedlivé ženy, která jako jediná může spasit svět a osvobodit ho od všech lží a nenávisti.

Jenomže v současné době se maximálně ukázalo, že Angelina je obyčejná mrcha, která udělá vše, aby svému budoucímu exmanželovi pořádně zavařila. V minulosti ho obvinila z toho, že je Brad špatný otec, opilec, tyran a náruživý uživatel marihuany. To ale říká opravdu ta pravá, která byla dlouhodobě závislá na tvrdých drogách, z jejího feťáckého období existují prokazatelné důkazy.

Herečka se nezdráhala po těchto výrocích jít dál a jako naprosto bezpáteřní člověk ještě svého muže obvinila z toho, že dokonce zneužívá jejich děti.

Tohle bylo dost i na otrlého herce a na nějakou dobu se stáhl do soukromí a téměř nevycházel ven. Na jeho stranu se postavila jejich chůva, která prohlásila, že některé z jejich dětí jsou opravdu nezvladatelné, a proto je někdy malé okřiknutí nebo srovnání do latě na místě. Určitě se ale nejedná o týrání nebo zneužívání dětí.

Herec si prožil velmi krušné chvíle. Když chtěl alespoň na chvíli vidět své děti, muselo to být pod dohledem sociálky a Angelina mu vzala veškerá práva na jejich děti. Tohle Brada jako milujícího otce naprosto ranilo.

Ještě že Brad má kolem sebe lidi, kteří ho moc dobře znají a vědí, že tohle by svým dětem nikdy nedělal. Když totiž Brad vystoupal na pódium a začal uvádět nominovaný film Moonlight, stalo se opravdu něco krásného a nečekaného. Publikum začalo dlouze Bradovi tleskat a ovace nebraly pomalu konce. Tím mu jeho kolegové a kolegyně dali jasně najevo, co si o celé maškarádě kolem jeho rozvodu myslí.

Související články

Další články