Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Hvězdou Colours of Ostrava bude držitel 11 Grammy Pharrell Williams!

Zdroj: reprofoto Youtube.com
+ Další 2 fotografie
Ostravský festival Colours of Ostrava bude tento rok pořádně nadupaný žhavými jmény. Pozvání totiž přijala slavná skupina N.E.R.D. s ještě slavnějším frontmanem Pharrellem Williamsem. A bude to pořádná jízda!

Festival Colours of Ostrava odtajnil největší hvězdu letošního srpnového večírku. Do Ostravy přijede americká kapela N.E.R.D. s hlavním členem Pharrellem Williamsem Návštěvníci se tak mohou těšit na nadupanou směs hip hopu, funky a elektroniky, kterou kapela tvoří už od roku 1999.

Představí své poslední album s názvem No One Ever Really Dies, které se považuje za nejlepší dílo této multikulturní skupiny. Na albu se podílela další slavná jména v čele s André 3000, Edem Sheeranem a barbadoskou kráskou Rihannou . V podstatě je to nálož hudby podaná v podobě manifestace, která sklízí obrovský úspěch. Leader kapely Pharrell i její členové to rozhodně suprově rozbalí.

V Ostravě bude tento rok pěkně nabitý program, který se uskuteční rovnou na 20 scénách. Účinkující přijedou takřka z celého světa. Těšit se můžete oblíbeného Dj Kyga, který svým uměním doslova ovládá hudební scénu, Jessie J a nebo Joss Stone s jejím luxusním sametovým hlasem a mnoho dalších.

Na Colours tedy bude tento rok pořádně živo!

Související články

Další články