Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdný Zlatan Ibrahimovič slaví 40: Po boku mu stojí o 11 let starší žena

Zlatan Ibrahimovič: K čtyřicátinám mu popřeje tahle kráska
Zdroj: Profimedia/koláž Extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
narozeniny

Jeden z nejlepších a nejlépe placených fotbalistů současného světa, Švéd Zlatan Ibrahimovič, slaví čtyřicátiny. Současný hráč AC Milán už dlouhé roky žije s manželkou Helenou Seger, která je o celých 11 let starší než on. Na svůj věk však vypadá stále fantasticky.

Narozeniny 3. října slaví útočník AC Milán Zlatan Ibrahimovič. Ne jen tak ledajaké, ale hned čtyřicátiny. Švédský fotbalista bosensko-chorvatského původu patří mezi nejlepší a nejlépe placené fotbalisty současného světa. Před angažmá v AC Milán, kde působí už podruhé, nastupoval mimo jiné za Malmö, Ajax Amsterdam, Juventus Turín, Inter Milán, FC Barcelonu nebo Paris St. Germain.

Sedminásobný nejlepší fotbalista své země je známý jako nebývale sebevědomý. I to mu pomáhá, aby po mnoho let vedl švédský národní tým. Mezi nejhezčí góly světové historie je považován ten z listopadu 2012. Zlatan tehdy trefou nůžkami z velké dálky nadchl celý fotbalový svět, když dopomohl Švédsku, aby v přípravném zápase porazilo Anglii 4:2.

Jeho žena je eso

Pozornost však vyvolává i Zlatanovo soukromí. Už mnoho let žije s manželkou Helenou Seger. Jednapadesát let by jí tipoval asi jen málokdo. O jedenáct let starší žena si však svůj šarm udržuje i nadále.„Zaparkoval své ferrari blízko mého auta. Měla jsem špatnou náladu, a tak jsem na něj zaprskala, ať s ním vypadne,“ uvedla před lety herečka, jak se poprvé seznámila s hvězdným fotbalistou, se kterým teď má dvě děti - Maximiliana (15) a Vincenta (13).

"Moje žena mi nedovoluje mít své vlastní fotografie." uvedl v jednom rozhovoru Zlatan. "Říká mi, že už se o mně i tak dost mluví, takže nechce mě vidět ještě na zdech,“ uvedla fotbalová hvězda, která si nechala vytetovat na pravý bok dvě hrací karty- dvě esa s písmenem „H“ uprostřed. „H“ je na počest jeho partnerky Heleny, zatímco klubové eso je podle všeho symbolem štěstí.

Helena si užila dlouhou kariéru v oboru podnikání a během tří desetiletí svého profesního života pracovala jako podnikatelka, modelka a také herečka. Dokázala vydělat velké jmění. Odhaduje se, že má čistou hodnotu asi 160 milionů dolarů.

Její dlouholetý partner Zlatan byl také velmi úspěšný při zvyšování svého bohatství. Patří mezi nejbohatší fotbalové hráče na světě vedle hvězd jako Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo. Jeho čisté jmění se odhaduje na 90 milionů dolarů.

Související články

Další články