Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Hvězdný rozchod: Supermodelka dala zpěvákovi košem, fackoval jí matku

Gigi Hadid a Zayn Malik: Rozchod!
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
Rozchod

Americká supermodelka Gigi Hadid (26) a její přítel, zpěvák Zayn Malik (28) se rozešli. Hvězdný pár se seznámil v roce 2015 a v září 2020 se jim narodila holčička Khai. Webu People to exkluzivně potvrdilo několik zdrojů. 

Hollywoodem otřásla informace, že se supermodelka Gigi Hadid a zpěvák a bývalý člen skupiny One Direction Zayn Malik rozcházejí. Pár působil zamilovaným dojmem, proto informace, že jdou od sebe, jsou překvapivé.

Kromě této informace vyšlo na povrch, že Zayn Malik měl minulý týden uhodit matku Gigi Hadid Yolandu (57). Ta na něj chce nyní podat trestní oznámení, jak informoval People. Zayn Malik vše popřel a dodal, že to jsou „falešná obvinění.” Později na svůj Twitter vydal prohlášení, v němž uvedl, že chce vytvořit místo, kde se budou soukromé záležitosti řešit soukromně, a nebudou se vytahovat do médií.

Spolu vychovávali roční holčičku

Zástupce Gigi Hadid oznámil, že se „Gigi soustředí pouze na to, co je nejlepší pro Khai a během té doby žádá o soukromí.” Gigi a Zayn spolu vychovávali třináctiměsíční dcerku Khai Hadid Malik. A přesto, že se partneři odloučili, jsou stále dobrými rodiči, kteří spolupracují.

Gigi se se Zaynem poprvé objevila na veřejnosti v listopadu 2015. V průběhu jejich šestiletého románku se pár třikrát rozešel, a to v červnu 2016, v březnu 2018 a v lednu 2019. Svůj vztah obnovili v listopadu 2020 a jen pár měsíců poté supermodelka otěhotněla.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy