Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdný Pirát z Karibiku dorazil do Varů! Pozdravil se s fanoušky a zamířil do Puppu

Johnny Depp byl při příjezdu do Varů velmi ležérně oblečený.
Zdroj: Profimedia
Hvězda ve Varech

Na festival do Karlových Varů dorazil americký herec Johnny Depp (58). Na tamní letiště přiletěl soukromým letadlem z Londýna ve čtvrtek krátce před jedenáctou hodinou večer. Před grandhotelem Pupp už stáli fanoušci a herce radostně vítali. Vidět ho však budou moci ještě v pátek odpoledne, kdy má představit film Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem, který produkoval. V sobotu uvede i drama Minamata, v němž hraje hlavní roli.

Krátce před jedenáctou hodin ve čtvrtek večer přistálo na letišti ve Varech soukromé letadlo z Londýna, z něhož vystoupil hollywoodský herec a jedna z hlavních hvězd festivalu Johnny Depp. S početnou ochrankou ho přišel přivítat ředitel festivalu Jiří Bartoška. Johnny se oblékl velmi ležérně - vzal si kšiltovku, své typické kulaté brýle, šátek a zelenou bundu.

Přijel s dobrou náladou

Na amerického herce před grandhotelem Pupp, kde bude herec ubytovaný, čekalo množství fanoušků, kteří se s ním radostně přivítali. Jenže bodyguardi mu nedovolili, aby rozdával autogramy, proto pouze zdravil a dělal k nim různá pokorná a milá gesta. 

Johnny Deppa budou moci diváci spatřit v pátek okolo půl druhé odpoledne na červeném koberci a poté ve velkém sále hotelu Thermal, kde uvede film Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem, který produkoval. V sobotu od 13 hodin představí v městském divadle snímek Minamata, ve kterém ztvárnil slavného fotografa W. Eugena Smithe.

Další hvězdy ve Varech

Na festival do Varů ještě dorazí známý americký herec Ethan Hawke (50), který hrál třeba ve filmech Před úsvitem, Společnost mrtvých básníků, Sedm statečných nebo Sinister. Kromě Johnnyho Deppa se na tomto ročníku ve Varech objevil i anglický herec Michael Caine (88), který si zahrál třeba ve snímcích Temný rytíř, Batman začíná, Mládí, Počátek či Podfukáři.


Související články

Další články