Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězdný Patrik Schick a jeho žena Hanka: Dojemný příběh lásky jako z pohádky

EURO 2020: Fotbalový útočník Patrik Schick nemá doma žádnou zlatokopku
Zdroj: Se souhlasem Hany Schickové
+ Další 3 fotografie
EURO

Příběh fotbalové hvězdy české reprezentace Patrika Schicka (25) a jeho Hanky je skutečně jako z pohádky. Pojďte se podívat na příběh opravdové lásky, která vykvetla ještě předtím, než se stal z Patrika slavný útočník. Ten aktuálně na EURU táhne do osmifinálového boje s Holanďany.

Patrik Schick má v Hance největší oporu

Randit s úspěšným fotbalistou je snem nejedné ženy. Muži, kteří dosáhnou určité prestiže, se pak ale musí chtě nechtě v životě potýkat při výběru své budoucí partnerky s velkou nejistotou. Nikdy totiž nevědí, zda si je jejich milá nevyhlédla právě kvůli jejich statusu, slávě a tučnému kontu.

Hvězdný Patrik Schick (25), který září na zrovna probíhajícím mistrovství Evropy, svou Hanu ale poznal ještě dříve, než se stal špičkovým fotbalistou. 

Krásnou Hanku Běhounkovou potkal Patrik už jako student. Spolužačku ze střední školy sympatický Patrik, tehdy ještě hráč Bohemky, absolutně okouzlil. Započali spolu éru několikaletého randění. Pak přišla nabídka pracovní příležitosti v Itálii. A Hanka měla jasno, jede s Patrikem! Ten nastoupil do UC Sampdoria.

V létě 2020 už bylo rozhodnuto, obě hrdličky spolu chtějí strávit zbytek života. Minulé léto tak pojal Patrik krásnou brunetku za manželku. Svatba to byla skutečně pohádková, konala se totiž na loveckém zámečku Bon Repos u Čihadel nedaleko Prahy.


Nikdy tě v tom nenechám samotnou, vzkázal jí

"Nikdy tě v tom nenechám samotnou. Podělíme se o vše dobré a radostné, co nám život přinese," přísahal Hance Patrik ve svatebním slibu. Ta mu odpověděla svým dojemným vyznáním.

"Můj drahý miláčku, rozhodla jsem se dát ti jen to nejlepší. Nikdy nebudu požadovat víc, než jsi sám schopný dát. Rozhodla jsem se s tebou dělit o svůj čas. Do našeho vztahu budu přinášet rozvoj, lásku a představivost. Rozhodla jsem se tě milovat v časech dobrých a zlých. Se vším, co ti mohu dát a pociťuji uvnitř, tak, jak jsem jen schopná, úplně a navždy. Amen," slíbila Patrikovi v den veselky Hanka, které se už pod šatami rýsovalo těhotenské bříško. Ještě toho roku Patrikovi porodila miminko, dceru Victorii.


Teď se o Patrikovi mluví po celém světě a kromě rodinného štěstí stojí i na kariérním výsluní. Patrik Schick aktuálně kope za Bayer 04 Leverkusen a na pozici útočníka za nás bojuje na letošním EURU. Schick dal všechny tři dosavadní góly národního týmu na šampionátu - lepší než on je jen portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo s pěti brankami. Držíme palce, ať se Patrikovi daří i v důležitém zápase proti tulipánům, který začíná v 18 hodin v Budapešti!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy