Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hvězdný pár Varů: Brzobohatý s Písařovicovou zbořili festival. Nestíhali se podepisovat

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová: Zamilovaný pár navštívil Vary!
Zdroj: eXtra.cz/ Jiří Schott, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Hvězdný pár

Ondřej Brzobohatý (39) jen září vedle krásné moderátorky Daniely Písařovicové (43). Společně navštívili Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary a dozajista patřili k nejkrásnějším párům. Měli také co dělat, aby si poradili s fanoušky, kterých bylo požehnaně.

Zpěvák a skladatel Ondřej Brzobohatý šel s partnerkou Danielou Písařovicovou pouze krátkou cestu od hotelu Thermal v Karlových Varech k autu. Ale i během této cesty je podle informací webu eXtra.cz zastavilo asi 150 lidí, kteří se s nimi chtěli vyfotit.

Soudě dle fotografií jsou oba dva opravdu zamilovaní. V Karlových Varech se drželi za ruce a rozdávali úsměvy na všechny strany. Kromě toho zapózovali i fotografům a fanouškům se podepisovali o sto šest.

Zamilovaný pár ve Varech

Oba byli velmi pohodlně oblečení. Ondřej na sobě měl riflovou bundu, klasické triko a kraťasy, zatímco Daniela zvolila volné triko a extra volné tříčtvrteční kalhoty.

Jak navíc informoval web Expres, oba dva se šli také najíst do jedné z nejdražších restaurací v Karlových Varech. Dopřáli si též skleničku prosecca a osvěžující salát caprese.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy