Je to asi dvacet let zpátky, co tomuto muži, tehdy dítěti, stačilo vylézt na pódium a létaly na něj vlhké kalhotky, dívky mu omdlévaly přímo pod nohama a byly schopné stanovat klidně i deset dní u jeho karavanu.

Tedy pokud se nikam v tu dobu nepohnul.

Sláva Kelly Family ale uplynula jako polní tráva a najednou se z hrající irské rodiny staly zapomenuté nicky, na něž si vzpomenou akorát ti, kdo si omylem pustí retro hudební televizi. Dvě tehdejší největší hvězdy – Angelo (33) a Paddy (37) – mají už svoje rodiny a dost se od dob své slávy změnily.

A nepište nám, že zestárli, protože ještě nestihli ani dosáhnout středního věku. Namísto toho hlavně Angelo jen zfotrovatěl a ztloustl a to nemá nic společného s věkem ani se zráním, to je prostě jen obyčejný smutný konec a na tom se nic nezmění.

Kelly Family ani Angelo už prostě nikoho nezajímají, protože po vepřové hlavě nikdo netouží, a důkazem budiž to, že Angelo Kelly má dnes v Praze koncert. Věděli jste to? Jistě že ne! Neví to totiž nikdo a ještě horší věc je, že to divadlo, kde dnes koncertuje, má asi 350 míst a vstupenky na Angela jsou stále v prodeji…