Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdný návrat: Ronaldo jde nakonec zpátky do Manchesteru United

Zdroj: Profimedia
fotbal

Ačkoliv to ještě před pár hodinami vypadalo, že slavný portugalský útočník Cristiano Ronaldo podepíše smlouvu s klubem Manchester City, nakonec zamíří podle informací serveru BBC k jeho městskému rivalovi United.

Letošní rok je bohatý na hvězdné přestupy. Po Lionellu Messim, který se po letech strávených v Barceloně upsal pařížskému klubu PSG byla další na řadě portugalská fotbalová superhvězda Cristiano Ronaldo. Z Juventusu Turín měl podle spekulací médií nastoupit do Manchesteru City. Nakonec je ale všechno jinak a Ronaldo zamíří k jeho rivalovi United, kde už dříve působilPůjde tak o velký fotbalový návrat. 

„Cristiano mi řekl, že už neplánuje hrát za Juventus. Ve čtvrtek netrénoval a nebude v nominaci na zápas,“ uvedl kouč Juventusu Massimiliano Allegri na tiskovce před sobotním zápasem s Empoli. Ronaldo si poté měl vyklidit svoje věci a poté letadlem zamířit do Spojeného královstsví. Podle italských médií chyběl k podpisu s Manchesterem City už jen krok.

To se však nakonec nestalo. Podle neoficiálních informací mělo být překážkou i odstupné, protože v Juventusu Ronaldovi ještě neskončila smlouva. Nakonec se tak Portugalec dohodl s United, kde bude mít podle britských médií smlouvu na dva roky a plat 30 milionů eur ročně.


Související články

Další články