Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Hvězdný Johnny Depp dorazil na červený koberec! Popadl propisku a vrhl se na fanoušky

Johnny Depp na červeném koberci ve Varech.
Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia
+ Další 2 fotografie
Depp ve Varech

Je to tady! Hollywoodský herec Johnny Depp se před malou chvílí objevil na červeném koberci před hotelem Thermal, kde uvede svůj film Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem, který produkoval. Lidé zaplnili ulice lázeňského města, jen aby na okamžik spatřili oblíbeného herce.

Skvělý herec Johnny Depp, známý ze ságy Piráti z Karibiku, patřil mezi nejočekávanější hosty 55. ročníku festivalu v Karlových Varech. Lidé stáli hodiny, aby se dostali co nejblíže červenému koberci. Někteří zarytí fanoušci měli na sobě kostýmy právě z filmů o pirátech. Byl k viděný například Davy Jones.

Podpisová akce

Jen co Johnny Depp vystoupil z auta, ihned se obrátil na svého bodyguarda s prosbou o propisku. Ačkoliv neměl příliš času, nenechal své věrné fanoušky ve štychu a oplatil jim svým podpisem a selfie jejich vytrvalost i v nepříznivém počasí, které ve Varech panovalo.

Některé dívky se dočkaly i pohlazení a objetí od jejich idola. Na cestě do Thermalu ho obří dav vyprovodil skandováním jeho jména. V lázeňském městě se tak rozléhalo: "Johnny, Johnny..."  Ve Varech Deppa doprovází i irská novinářka a spisovatelka Victoria Mary Clarke, která je manželkou zpěváka The Pogues Shana MacGowana.

Další hvězdy ve Varech

Na festival do Varů ještě dorazil známý americký herec Ethan Hawke (50), který hrál třeba ve filmech Před úsvitem, Společnost mrtvých básníků, Sedm statečných nebo Sinister. Kromě Johnnyho Deppa se na tomto ročníku ve Varech objevil i anglický herec Michael Caine (88), který si zahrál třeba ve snímcích Temný rytíř, Batman začíná, Mládí, Počátek či Podfukáři.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy