Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězdný Jaromír Jágr se nevzdává a chce zpátky do NHL! Vyvěsil podivnou nabídku na Twitter

Jaromír Jágr.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
hokej

Slavný hokejový útočník Jaromír Jágr (50) se stále udržuje ve formě. A jak se zdá, nevzdává se ani myšlenky na návrat do legendární NHL. Na svém Twitteru využil otevření trhu s volnými hráči a nabídl manažerům klubů své služby.

Mnozí členové "Hokejové rodiny", tedy komunity fanoušků hokejisty Jaromíra Jágra, v to zřejmě už ani nedoufali. Návrat do NHL se zdál u padesátileté hokejové hvězdy velmi nepravděpodobný. Přesto se Jágr ani po několika letech, co v nejprestižnější hokejové soutěži skončil, nevzdává.

Pomalý, ale silný a s šikovnýma rukama

Na svém Twitteru zveřejnil nabídku zámořským manažerům hokejových klubů s tím, že nabízí své služby: "Generální manažeři NHL – Jsem také volný hráč, zase jednou. Sto devadesát centimetrů, 120 kilogramů, 50 let, pomalý, ale silný a s šikovnýma rukama. Můžu přinést zkušenost a rád bych hrál pouze domácí utkání. Zavolejte kdykoliv,“ napsal Jágr.

Jágr tak využil situace, kdy se otevřel trh s volnými hráči. „Také jako majitel klubu z české nejvyšší soutěže hledám obránce k podpisu. Žádný vtip,“ nechal si na závěr příspěvku Jágr otevřená zadní vrátka. „Nedá se nic dělat, od zítra začínám trénovat, kdyby náhodou někdo zavolal,“ dodala pak hokejová hvězda ve stories na svém Instagramu.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy