Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hvězdný hollywoodský pár bojuje s nemocemi: Douglas porazil rakovinu. Zeta-Jones chodí k psychiatrovi

Michael Douglas přemohl rakovinu, co trápí Catherine Zetu-Jones?
Zdroj: Showpix
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY

Slavná dvojice Michael Douglas (77) a Catherine Zeta-Jones (52) jsou označováni za nejstabilnější pár Hollywoodu. Jejich společná cesta není jen růžová a je propletená různými útrapami, přesto je tento pár pro mnoho smrtelníků velkou inspirací. Oba se dokonce narodili ve stejný den.

Herec Michael Douglas a jeho krásná manželka Catherine Zeta-Jones dnes společně slaví narozeniny. Tato dvojice si je prostě souzena, narodili se ve stejný den, jen jeden z nich přišel na svět až o pětadvacet let později.

Michael Douglas porazil rakovinu

Pár se nebojí veřejně sdílet příspěvky ze svého soukromí, otevřeně komunikují s médii, ale i se svými fanoušky. Nedělají žádné zbytečné tajnosti, a když je zasáhne rána ve formě nemoci, tak ji sdílejí s ostatními.

Michael Douglas bojoval s rakovinou jazyka v pokročilém stadiu, lékaři mu však dávali velkou šanci na uzdravení, což se také naštěstí povedlo. V době své léčby sice zhubl dvacet kilo, podstoupil chemoterapie a radioterapie, ale výsledek stál za to. Pravidelně však dochází na kontroly, aby věděl, že se zákeřná nemoc nevrátila.

Catherine Zeta-Jones má bipolární poruchu

Další ránu dostal vztah v podobě bipolární poruchy Catherine, i ta se ale pere se svou nemocí velmi statečně. Pravidelně podstupuje léčení na psychiatrii, aby udržela poruchu v takovém stavu, v jakém je, i nadále. „Tahle porucha zasahuje miliony lidí a já jsem jednou z nich. Jestli to, že jsem zveřejnila zprávu o své bipolární poruše, dodá odvahu jednomu jedinému člověku vyhledat pomoc, pak to stálo za to. Není důvod tiše trpět a není hanba vyhledat pomoc,“ citoval oscarovou herečku portál idnes.cz.

Role Michaela Douglase a Catherine Zety-Jones

Oba herci mají na svém kontě řadu úspěšných filmových trháků. Michael Douglas nastartoval svou producentskou kariéru se snímkem Přelet nad kukaččím hnízdem, který se stal celosvětovým hitem a z devíti nominací na Oscara jich pět proměnil. Douglas však exceloval i herecky a zářil ve filmových hitech Základní instinkt, Válka Roseových, Volný pád či Wall Street, kde za roli Gordona Gekka dostal Oscara.

S manželkou a herečkou Catherine Zeta-Jones, kterou fanoušci znají hlavně ze snímku Zorro: Tajemná tvář, kde byla po boku herce Antonia Banderase, se poznali na přelomu tisíciletí. Ještě před velkolepou veselkou Catherine porodila Michaelovi prvního syna Dylana. No a těsně před porodem dcery Carys zase převzala Oscara za roli vražedkyně Velmy v muzikálu Chicago.

Uplynulé léto oblíbený pár strávil na Mallorce, kde mají své soukromé sídlo, z něhož Catherine sdílela i několik fotografií na sociálních sítích. Pár, který si prošel i jednou větší vztahovou krizí, ví, že se na vztahu musí tvrdě dřít, aby zůstal i po letech plný lásky a vzájemné důvěry. A přesně to oni dělají.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy