Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdný Cristiano Ronaldo se topí v luxusu: Interiér jeho rezidencí je pohádkový

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
Luxus
Odhaduje se, že během let nashromáždil Cristiano Ronaldo (35) pohádkových 23,5 miliardy korun. Je tedy pochopitelné, že si může dovolit luxusní bydlení. Pojďme se podívat, k jakým dveřím má slavný fotbalista klíče.

Portugalská legenda vyrůstala ve skromném bytě na Madeiře. Ronaldo se narodil ve Funchalu, kam v roce 2019 údajně vzal svého syna, aby mu ukázal, odkud pochází. „Těšil jsem se, až mu ukážu, kde jsem vyrůstal. Dojalo mě, že jsme potkali i nějaké lidi z tehdejší doby, to jsem nečekal,“ sdělil fotbalista TVI. Cristiano junior, který je zvyklý na velmi pohodlný životní styl, se podivoval nad velikostí otcova dětského pokoje.

Manchester

V letech 2003–2009 hrál Ronaldo za Manchester United. Tři roky tehdy bydlel ve vile za 3 miliony liber, tedy necelých 90 milionů korun. K dispozici měl pět ložnic, dámskou a pánskou šatnu s vlastní koupelnou, obrovskou zahradu a kouzelné terasy. Ve vile je také vnitřní bazén, sauna, vířivka, posilovna a kinosál. Po odchodu z týmu Manchesteru si Ronaldo vilu nechával ještě dalších devět let, než ji prodal.

Madrid

Po svém tehdy rekordním, 240milionovém přestupu do týmu Real Madrid si pořídil ještě honosnější bydlení. Volba padla na stavbu v exkluzivní čtvrti La Finca za asi 140 milionů korun, jejíž kliky si nechal ozdobit monogramem. K domu patří moderní posilovna, vnitřní a venkovní bazén, vedle nějž je fotbalové hřiště. Ronaldo tak měl kde trénovat i v domácím prostředí. Odpočívat mohl na lehátku na jedné z mnoha teras.

Turín

V roce 2018 přešel Ronaldo do Juventusu a stěhoval se do Turínu. Tam si k bydlení pořídil dvě sousedící vily, z nichž každá má samostatný vchod. Obklopují je zahrady plné svěží zeleně. Vstup na pozemek hlídá ochranka. Součástí nemovitosti je samozřejmě plně vybavená posilovna a bazén. Říká se, že nový domov si Ronaldo zamiloval, protože mu připomíná vilu v Madridu. Italská La Gazzetta dello Sport uvedla, že fotbalistův nový příbytek je tak vysoko, že to vypadá, „jako by Turín ležel Ronaldovi u nohou“.

Letní byt

V loňském roce se Ronaldo údajně plácnul přes kapsu a pořídil si letní byt na španělském Costa del Sol, který ho vyšel na necelých 42 milionů korun. Dům má vysoké stropy a čtyři ložnice s úchvatným výhledem na moře. Patří k němu soukromé golfové hřiště, posilovny, kino a samozřejmě bazén. V sousedství má prý nemovitost kromě dalších celebrit i hvězda UFC Conor McGregor.

Návrat na Madeiru

Říká se všude dobře, doma nejlíp a Ronaldo to vidí také tak. Před čtyřmi lety koupil ve Funchalu sklad a nechal jej přestavět na sedmiposchoďové sídlo. Není sice známo, kolik má ložnic a koupelen, nad zemí jsou ale čtyři ze sedmi podlaží. Zaplavat si lze v jednom ze dvou 50metrových bazénů, odpočinout si můžete ve vířivce a k dispozici je samozřejmě i fotbalové hřiště. Fotbalistu prý stavba přišla na asi 21 milionů korun.

Související články

Další články