Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdné svatby roku 2019: Tyto slavné páry si LETOS řekly své ANO

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
láska
Porody, rozchody, oznámení těhotenství, ale i svatby... Letošní rok přinesl ve světě showbyznysu spoustu velkých událostí, díky kterým bude pro některé celebrity rok 2019 tím výjimečným, na který budou celý život vzpomínat. Kdo ze známých osobností se letos rozhodl udělat zásadní krok a vstoupit do svazku manželského?

Svatby v květnu

S hvězdnými svatbami se letos roztrhl pytel. Svatební sezónu započali hned 1. května Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk (34). Ti nedbali na pověry a po devíti letech vztahu se rodiče syna Aloise vzali. Herečce to nesmírně slušelo a oba novomanželé o své veselce mluví jako o nejhezčím životním zážitku.

V druhé půlce května se konala hvězdná svatba Jasminy Alagič a Patrika Vrbovského (42) alias Rytmuse. Ti si řekli své ANO 18. května na zámku Pezinok. Dlouho očekávaná svatba proběhla bez přítomnosti novinářů. Jasmina byla v té době už ve třetím trimestru těhotenství, paní Vrbovskou se tedy stala ještě před narozením prvorozeného syna Sanela.

Předposlední květnový den zpečetili svůj vztah i Nikola a Patrik Hezučtí Tehdy budoucí rodiče stihli veselku ani ne rok po zásnubách. Dnes jsou z nich šťastní rodiče. Nikola porodila krátce před Vánocemi syna Olivera.

Na konci května se oženil i plzeňský fotbalový rebel David Limberský. Svou dlouholetou přítelkyni Lenku Olbertovou si vzal v exotice. Své ano si řekli na pohádkovém ostrově Mauricius. Před svatbou nechyběla bujará rozlučka se svobodou.

Herecké svatby

V polovině června oznámily svůj sňatek i hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě Markéta Frösslová a Patrik Děrgel Ti spolu vychovávají už tříletého syna Vavřince, na svatbu si ale udělali čas až letos.

Letos se vdala i herečka Patricie Solaříková známá ze seriálu Ulice. Svého partnera Tibora Pagáče si vzala při lesním obřadu, na nějž oblékla nádherné šaty.

Začátkem července uspořádali velkolepou veselku herci Adéla Gondíková a Jiří Langmajer. Na svatbu, kterou spojili s koncertem kapely J.A.R., dorazilo na 300 hostů.

Během tajného obřadu v polovině července si řekli své ano Petra Vraspírová a Roman Vojtek Manželé se sblížili během zkoušek muzikálu Mamma Mia!, ve kterém Roman ztvárnil roli jejího otce. To, co mnozí brali jako milostnou avantýru, bylo v létě povýšeno do stavu manželského.

Kdo další...?

V létě si užil svůj velký den i moderátor Libor Bouček (39), který se ženil potřetí. Ano řekla svému partnerovi v srpnu i Lucie Šilhánová (38). V září se oženil oštěpař Jan Železný, vzal si o téměř 30 let mladší atletku Andreu.

Související články

Další články