Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hvězdné Prima novinky: Seriál 1. MISE i nová seznamovací show se Zdeňkem Pohlreichem

Zdeněk Pohlreich v seznamovací show První večeře.
Zdroj: Se svolením TV Prima
Předchozí Další
novinky

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala pro své diváky hvězdný program. Na obrazovky se vrátí oblíbené a již zajeté pořady, ale lidé se také mohou těšit na plno novinek, jako jsou seriály 1. MISE, Dvojka na zabití, seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem, a také se vrátí show Tlouštíci s novými díly.

1. MISE

Novinkou mezi seriály je 1. MISE, která představí výcvik dvanácti mladých lékařů, určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Divákům přiblíží obdivuhodnou profesi vojenských lékařů a jejich přípravu, náročnou ve všech směrech. Seriál vykresluje vojenské lékaře nejen jako úctyhodné profesionály, ale i jako muže a ženy z masa a kostí, s duší a svědomím.

Dvojka na zabití

Další nový počin je komediální krimiseriál Dvojka na zabití v hlavní roli s Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou. Ponese se v duchu rčení, že protiklady se přitahují. Rozervaný, depresivní a ironický detektiv Martin Rykl (Jakub Prachař) a slušná, ambiciózní a organizovaná vyšetřovatelka Karolína Světlá (Sara Sandeva) spolu začnou pracovat na policejním oddělení. Vydrží tahle dvojka spolu, nebo ne?

Hvězdy nad hlavou

Neméně atraktivní bude i vesnická romance Hvězdy nad hlavou, v níž ústřední postavu veterinářky Lucie ztvárňuje Tereza Kostková, která v malé vesnici zachraňuje nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Sama se však jednoho dne ocitne před volbou, při níž se musí správně rozhodnout mezi dvěma muži, aby našla pravou lásku a zajistila šťastnou budoucnost pro sebe a svého syna Filipa.

Podzimní zábava pak nabídne nový pořad se Zdeňkem Pohlreichem První večeře. V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, zda se chtějí setkat ještě jednou. To vše za přítomnosti kamer!

Z oblíbených pořadů se mohou diváci těšit na oblíbený seriál Slunečná, Česko Slovensko má talent i novou řadu seriálu Polda, novou sérii projektu Tlouštíci a premiérové díly Show Jana Krause či 7 pádů Honzy Dědka.

Hvězdné pořady nebudou chybět ani na tematických kanálech v čele s Prima COOL, kde diváky pobaví Prima Partička, bláznivý delfín Adolfeen v Nečum na mě show, Fotr na tripu II, Autosalon nebo Osobní řidič Míra Hejda.

.


Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy