Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Hvězdné páry na Zpívání v dešti: Žilková vytáhla do společnosti Holomáče, Šporcl s Kratinou ukázali manželky i dcery

Celebrity na premiéře muzikálu Zpívání v dešti: Žilková bez Korduly a Šporcl s Kratinou ukázali manželky
Zdroj: Herminapress/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
muzikál

Slavné české osobnosti měly opět možnost vyvést své drahé polovičky za kulturou. V pražském divadle Hybernia se konala premiéra slavného muzikálu Zpívání v dešti, kterou si nenechala ujít celá řada známých tváří, mezi nimiž kromě redakce eXtra.cz nechyběla ani herečka Veronika Žilková s partnerem Josefem Holomáčem, Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem nebo například houslista Pavel Šporcl s rodinou. 

Ruku v ruce

Na červeném koberci pražského divadla Hybernia to opět pořádně žilo. Známé tváře českého showbyznysu si v doprovodu svých milovaných poloviček a v některých případech i ratolestí přišly užít kulturní zážitek v podobě slavnostní premiéry muzikálu Zpívání v dešti.

Divadelní představení si nenechala ujít například herečka Veronika Žilková, která sama v několika muzikálech účinkuje. Doprovod jí tentokrát nedělala dcera Kordula, ale její přítel muzikant Josef Holomáč. S manželem Petrem Maláskem přišla herečka Dana Morávková a své manželky do společnosti vyvedli i herci Miroslav Táborský a Petr Jančařík.

Překvapení

Velkým překvapením byl příchod houslisty Pavla Šporcla, který na slavnostní premiéru přišel v doprovodu manželky Barbory Kodetové a jejich dvou dcer. Slavný hudebník své potomky ukazuje na veřejnosti jen zřídka. S rodinou přišel i herec Vladimír Kratina, který se pochlubil také svou krásnou dcerou. Se svou partnerkou a její dcerou přišel do stánku kultury i herec Václav Knop.

Mezi přítomnými nechyběly ani muzikálové hvězdy Marian Vojtko, kterého doprovodila jeho krásná blond přítelkyně, a Tomáš Trapl, jemuž dělala společnost jeho manželka Petra.

Na více hvězdných párů, které přišly na premiéru muzikálu, se podívejte v naší galerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy