Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hvězdné páry na premiéře: Klus se svými holkami, zamilovaný Drahokoupil a Decastelo s novou Evičkou

Zamilované páry z premiéry filmu Přání k narozeninám.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/koláž
+ Dalších 13 fotografií
Milenecké páry

Filmová premiéra se jen hemžila zamilovanými páry. Ty si nenechaly ujít slavnostní uvedení snímku Přání k narozeninám, na kterém nechyběla ani redakce eXtra.cz. Film režisérky Marty Ferencové si na portálu ČSFD vysloužil hezkých 71 procent. Hlavních rolí se ujali například Eva Holubová, Tomáš Klus, Jaroslav Dušek a spoustu dalších českých oblíbenců.  Stejná plejáda hvězd se sešla i v pražské Lucerně, jak se můžete přesvědčit v naší galerii.

Nový český film s názvem Přání k narozeninám divákům přináší komediální příběh, ve kterém je prostě náhoda blbec. ​Snímek z dílny Marty Ferencové, která také natočila například Přání Ježíškovi či Příliš osobní známost, získal na ČSFD 71 procent.

Slavnostní premiéru tohoto snímku si nenechala ujít řada českých hvězd spolu se svými partnery. Dorazili například zpěvák Tomáš Klus s manželkou Tamarou a jejich dcerou. Spokojená rodinka rozdávala úsměvy na všechny strany. Dále pak do Lucerny zavítali: účastník Survivoru Vojtěch Drahokoupil se svou půvabnou dívkou Anetou Vrzalovou, slavná Djka Andrea Pomeje se svým svaloušem Petrem Plačkem, moderátorka Štěpánka Duchková s manželem, spisovatel a producent  René Decastelo pak vyvedl svou novou Evičku.

O čem film je?

Líba, maminka, babička, ale především vládkyně rodiny, má kulaté narozeniny. Ty se vždy slaví v rodinném kruhu, ale o tom, kolikáté to právě jsou, se nahlas v rodině nemluví, takže je to tak trochu tajemství. To ale není jediné tajemství, které rodina skrývá. Petr se rozhodne, že poprvé po letech nebude slavit narozeniny s matkou. Předstírá nemoc a z rodinné oslavy se omluví. Tato zdánlivě nevinná lež je ale zásadní chybou, která spustí lavinu nečekaných událostí, a tak se celá velká rodina namísto poklidné oslavy kulatin ocitne na cestě, kdy jedna nepředvídatelná situace stíhá druhou.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy