Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Hvězdné páry na premiéře filmu Bastardi: Zamilovaný Kajínek se svou doktorkou nebo Igor Bareš s manželkou

Bastardi a páry na premiéře: Zamilovaný Jiří Kajínek nebo Igor Bareš s manželkou
Zdroj: Herminapress.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Páry

Na premiéru čtvrtého dílu Bastardů dorazilo mnoho slavných celebrit, a zatímco někteří účastníci přišli jednotlivě, řada hvězd vyrazila do kina v doprovodu svých drahých poloviček nebo zkrátka jen přátel. Mezi nimi například Jiří Kajínek s partnerkou, influencer Marek Valášek s přítelkyní Barborou Stříteskou nebo moderátorka Zuzana Bubílková s ředitelem Muže roku Davidem Novotným.

Slavnostní premiéru filmu Bastardi: Reparát si nenechala ujít řada známých osobností. Ty dorazily do Slovanského domu buď jako jednotlivci, nebo ve dvojici. Redakce eXtra.cz byla na místě a zmapovala situaci.

Svou partnerku se na premiéru rozhodl vzít například omilostněný vězeň Jiří Kajínek. Přišel v doprovodu lékařky Magdy Gubové. Dvojice se neustále držela u sebe, rozdávala úsměvy na všechny strany a celkově působili jako spokojený pár.

Zamilovaný pár z Like House

Moderátorka Zuzana Bubílková přišla ve společnosti ředitele Muže roku Davida Novotného. Spolu sice netvoří pár, ale i tak si premiéru oba užili. 

Jako dvě zamilované hrdličky přišla i influencerka Barbora Stříteská s Markem Valáškem. Ti tvoří pár již od natáčení reality show Like House a vypadá to, že se jim stále daří a mají oči jen pro sebe. Se svou láskou dorazil také Igor Bareš. Ten po boku své manželky Antonie jen zářil.

V galerii se podívejte na další celebrity, které si nenechaly premiéru ujít.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy