Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hvězdné páry na Českém plese: Žárlivý Bohuš Matuš vedle Lucinky a těhotná Agáta Hanychová se Soukupem

+ Dalších 13 fotografií

Na Český ples do Obecního domu dorazilo mnoho hvězd, některé přišly jednotlivě, jiné v páru. Svou účastí překvapili například Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem nebo Tereza Pergnerová s partnerem Jiřím Chlebečkem. Mezi hosty byl i Bohuš Matuš s manželkou Lucií, který žárlil na neznámého nápadníka. Kdo další dorazil se svou drahou polovičkou, na to se můžete podívat v galerii.

Obecní dům v centru Prahy byl v sobotu večer v obležení tuzemských celebrit. Konal se pátý ročník Českého plesu, který si celebrity nechtěly nechat ujít.

Zdrženlivý Bohuš Matuš

V páru dorazila například těhotná Agáta Hanychová s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Spolu jim to moc slušelo a během večera jen zářili. Původně však Agáta na ples vůbec nechtěla. To vymyslel Jaromír, já bych jinak nešla,“ prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Zpěvák Bohuš Matuš zase vytáhl do společnosti svou manželku Lucii. Bohuš v průběhu večera zazpíval na pódiu, zatímco jeho ženu si vzal do parády neznámý tanečník. "Já jsem zpíval a Lucie tancovala s nějakým záhadným pánem," řekl pro eXtra.cz poněkud žárlivě Matuš. Lucie nám ale řekla, že sama nevěděla, kdo to byl. 

Vysmátá Pergnerová

Na ples dorazila také moderátorka Tereza Pergnerová, která rozdávala úsměvy, společnost jí dělal partner Jiří Chlebeček, s nímž je již od roku 2006. Společně se na akcích objevují spíše sporadicky, proto byla jejich účast překvapením. Moc jim to však spolu slušelo.

Českého plesu se zúčastnila také modelka Kristýna Schicková s přítelem, architektem Lukášem Třešňákem. Sestra fotbalisty Patrika Schicka zvolila sametové šaty v královsky modré barvě a vypadala přímo honosně. Málokdo by tipoval, že v říjnu minulého roku porodila.

Na další páry se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy