Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Hvězdné mámy, které zůstaly single: Která je nejkrásnější?

+ Dalších 22 fotografií
Single mámy
Zůstat na dítě sama bez partnera není žádná legrace, přesto je to pro spoustu žen každodenní realita. Nespočet matek, které se musely porvat s osudem nalezneme i mezi celebritami. Přinášíme vám pět nejznámějších singles.

Herečka Ivana Jirešová odešla nejen od Ondřeje Höppnera, se kterým má dceru Sofii, ale po letech vztahu opustila i hudebníka Viktora Dyka a zůstala na své jediné dítě sama.

Stejně tak jako třeba moderátorka Monika Marešová (43) se syny Matějem a Jakubem. Tu zřejmě pronásleduje prokletí „Leošovy exmanželky“ a pořád ne a ne si někoho najít.

Komplikovaný osobní život má i Eva Burešová, která momentálně září v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. S otcem svého dítěte nežije de facto od jeho narození.

Kdo má občasné avantýry, je Mahulena Bočanová (51), ale náhradního tatínka dceři Márince nesehnala za celá léta.

Snad to obdobně těžké nebude mít A.N.D.U.L.A, která miminko teprve porodí, ale už teď ví, že jí žádný partner nepomůže. Vztah s Františkem Doležalem jí krachl poté, co zjistila, že i během jejího těhotenství kontaktoval jiné ženy, tak snad to zvládne i jako single máma.

Mohlo by vás zajímat

Další články