Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hvězdné krásky v plavkách: Borhyová jako mořská panna, tygrovaná Brožová a Švantnerová jako proutek

Celebrity ukázaly svá těla v plavkách.
Zdroj: koláž/eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
léto

Léto je v plném proudu a tropické teploty u nás lámou rekordy. Nejen turisté, ale i české celebrity se tak vyrážejí zchladit k vodě a nachytat nějaký ten bronz a své sociální sítě zásobují fotkami v plavkách. Mnohdy se pak ukáže, kdo strávil zimu ve fitku a může se tak pyšnit skvělou formou. 

Svou perfektní postavu se nebála ukázat herečka Kateřina Brožová v odvážných tygrovaných plavkách, a ačkoli letos oslavila své 55. narozeniny, její věk by jí hádal málokdo. “Trochu protáhnout v tygřích plavkách a šup do vody,” píše v příspěvku na Instagramu, pod kterým se jí dostává samé chvály.

Naší redakci vysvětlila, co stojí za jejím luxusním vzhledem. "V rámci časových možností se snažím posilovat. Nechodím ale do fitka a nepřeháním to. Ještě jezdím na koni a hlavně dělám práci, která mě baví. Je to všechno dohromady," svěřila se eXtra.cz.

Doporučené video: Rozhovor s Kateřinou Brožovou.

Lucie Borhyová jako mořská panna

Již tradičně své tělo odhalila i moderátorka Lucie Borhyová, které by postavu mohly závidět i lecjaké dvacítky. Lucie si užívá léto plnými doušky na dovolené u moře a tentokrát vytáhla svítivě žluté plavky, ve kterých vystavila na odiv svůj bujný dekolt.

O střípky z léta se podělila i modelka Nikol Švantnerová, která ač je pouhé čtyři měsíce po porodu, má skvělou figuru. Na jaře na svět přivedla dceru Miu. "Miluju nejvíc na světě a děkuju za takový zázrak!" radovala se tehdy na Instagramu. Pomalu to vypadá, jako by si to den po porodu zamířila rovnou do fitka.

Své letní radovánky s dětmi sdílela i herečka a spisovatelka Jana Bernášková, která prozatím zůstává v České republice a vytáhla svého syna k Máchovu jezeru. “Nezapomínejme na ty nejbližší. Taky si děláte randíčka se svými dětmi?” píše v příspěvku.

Související články

Další články