Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hvězdné covid-19 svatby roku 2020: Tyto celebrity neodradila od sňatku ani světová pandemie

Zdroj: Archiv
+ Dalších 18 fotografií
koronasvatby
I přes světovou pandemii se vývoj lidstva stále posouvá, čas plyne a vše funguje přesně tak, jak má. Stejně jako minulý rok i ten letošní covid-19 rok přinesl mnoho radostných událostí. Rodí se děti, lidé se rozcházejí a scházejí a ti zamilovaní se berou za muže a ženu. Na rok 2020 kvůli koronaviru a vládním nařízením jen tak někdo nezapomene, pojďme si ale zrekapitulovat, komu ve světě showbyznysu přinesl tento rok i radost do života a vstoupil do svazku manželského.

Ani koronavirus, následná vládní nařízení a zákazy nedokázaly zastavit zamilované páry před spojením ve svazek manželský. Kvůli světové pandemii a vládním nařízením se letos většina svateb neuskutečnila, jak je to již zvykem, v květnu, ale až v pozdějších letních měsících.

Hvězdné svatby roku 2020 započal v červenci fotbalový reprezentant Patrik Schick, který si vzal za ženu Hanku Běhunkovou, obřad proběhl jako v pohádce na zámku. Netrvalo dlouho a 18. července se provdala i Monika Štiková (48), která si vzala za muže svého o čtyřiadvacet let mladšího kolouška Petra Biniase. Své „ano“ si řekli na Staroměstské radnici. Kvůli velkým sporům v rodině na svatbě chyběla její vlastní dcera Ornella s rodinou. Pár byl léta terčem posměchu kvůli velkému věkovému rozdílu a dříve by nikdo nevěřil, že se dokonce vezmou za muže a ženu. Svatbou ale všechny utvrdili v tom, že je jejich vztah opravdu vážný a upřímný.

U sousedů na Slovensku se také oddávalo, svůj vztah zpečetil rapper Majk Spirit (36) s jeho půvabnou ženou Marií, která byla v té době těhotná. V kruhu těch nejbližších se ale rozhodli pouze pro registraci manželství a velkou pohádkovou veselku teprve chystají.

Ani ministra vnitra a šéfa ČSSD Jana Hamáčka koronavirus nezastavil v rozhodnutí vzít si za ženu svou vyvolenou Gabrielu Kloudovou, kterou si vzal pouhé dva měsíce od rozvodu s předchozí ženou. I pro krásnou političku Gábinu to byla druhá svatba. Novomanželům to na svatbě náramně slušelo.

Koronavirus sportovce nezastaví

Fotbalové hvězdy se letos oddávaly ostošest. Svůj vztah zpečetil také nejdražší hráč české fotbalové ligy Tomáš Souček, který řekl „ano“ své krásné Natálii. Spojení vztahu ve svazek manželský se uskutečnil i pro bývalou hvězdu plzeňského fotbalu Daniela Koláře, který si vzal za ženu nádhernou Sáru na pohádkovém zámku Mcely. Dalším fotbalistou, který se letos oženil, je i bývalý fotbalový útočník Petr Švancara. Svatbu s krásnou Kamilou museli kvůli koronaviru a nařízení dvakrát odložit, napotřetí jim to ale vyšlo a pár si užil veselku se vším všudy.

Mezi dalšími páry, které se oddaly, jsou i bývalý hokejista Petr Nedvěd, který se tajně oženil s partnerkou Nicole, nebo youtuber Jirka Král, který si vzal za ženu po třech letech vztahu půvabnou Karolínu.

V galerii se podívejte, jak to všem novomanželům slušelo. Jsou krásným příkladem toho, že láska opravdu hory přenáší a ani světová pandemie ji nedokáže zastavit.

Související články

Další články