Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězdné páry roku 2020: Tyto celebrity našly v letošním roce opravdovou lásku

Tyhle celebrity našly v roce 2020 lásku.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
Covid-19 lásky
Rok 2020 byl pro většinu lidí kvůli světové pandemii velmi náročný. I tak se ale najde mnoho opačných případů, kterým koronavirová situace prospěla, a dokonce pomohla najít lásku. Kdo ví, jestli by tyto celebrity potkal stejný osud, kdyby svět fungoval jako dříve, a kde byly výrazy jako je lockdown nebo nošení roušek sprostá slova. Tyhle hvězdy našly v koronavirovém roce novou lásku.

Mnoha lidem v letošním roce koronavirus spíše ublížil, najdou se ale mezi nimi i jedinci, kteří na rok 2020 nezapomenou, a to nejen kvůli světové pandemii, ale také z toho důvodu, že v tento rok našli novou životní lásku.

Mezi první čerstvě zamilované patří hokejista Jaromír Jágr (48), který se zakoukal do půvabné modelky Dominiky Branišové

Novým nejkrásnějším párem českého showbyznysu je ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31), která září jako sluníčko vedle podnikatele Martina Pánka Vztahem se netají a sdílí společně spoustu zamilovaných snímků.

V letošním roce se také stihla zamilovat půvabná modelka a zpěvačka Jitka Boho, která svého nového partnera Matěje Lišku představila světu letos v létě. S pohledným Matějem se seznámila při natáčení reklamy.

Ani vítězka Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová už není sama. Denisa se zamilovala do podnikatele Viktora Hajíčka, který se dostal do podvědomí médií v době, kdy randil s bloggerkou Týnuš Třešničkovou

Lásku našli i miliardář Richard Chlad a Anna-Marie Kánská Milostným vztahem se dávno netají a života si společně patřičně užívají.

Rok 2020 byl v lásce štědrý i pro prezidentku Slovenské republiky Zuzanu Čaputovou, která se dala dohromady se svým bývalým poradcem a dnešním šéfem slovenské pobočky Greenpeace Jurajem Rizmanem

Lásky v plenkách

Mezi ty nejčerstvější páry, které zatím vztah nepotvrdily, ač spekulace a určité důkazy mluví o opaku, patří krásná herečka Eva Burešová, která to dala dohromady s šéfkuchařem Přemkem Forejtem

Nedávno půvabná sporťačka Inna Puhajková potvrdila rozchod s bývalým partnerem. Dlouho ale nezahálela, a po jejím boku byl spatřen jiný statný fešák, a to marketingový ředitel jednoho českého online supermarketu Jiří Rákosník.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy