Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hvězdná zpěvačka Ariana Grande se nečekaně vdala! Kdo je její pan vyvolený?

Ariana Grande klasicky za princeznu.
Zdroj: Profimedia.cz
Privátní svatba

Americká zpěvačka Ariana Grande (27) je vdaná. Za muže si vzala partnera Daltona Gomeze (25), který je realitní makléř v oblasti luxusních nemovitostí. Svatba proběhla zcela tajně a jen za účasti nejbližších rodinných příslušníků, jak o tom informoval americký web People. 

Známá americká zpěvačka a autorka mnoha hitů Ariana Grande si tento víkend vzala za manžela realitního makléře Daltona Gomeze, s nímž tvoří pár již od minulého roku. Portál People informoval, že svatební obřad proběhl v úzkém rodinném kruhu. „Bylo tam méně než dvacet lidí a jednalo se o zcela intimní a tajný obřad,” prozradil zpěvaččin zástupce americkému portálu. Svatba se konala v domě svatebčanů v kalifornském Montecitu.

Zasnoubení oznámila zpěvačka v prosinci minulého roku, kdy na své sociální sítě sdílela fotografii prstýnku s diamantem a perlou. Pár začal randit v lednu 2020 a celou pandemii strávili spolu v jejím losangeleském domě. „Nemohou být šťastnější. Je to pro ně velmi speciální období a všichni v jejich okolí jsou za ně rádi,” řekl tehdy jeden blízký zdroj portálu People.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy