Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdná PŘEDPOVĚĎ pro pašeračku Terezu H.: Jaké budou její narozeniny?

Zdroj:
+ Další fotografie
PAŠERAČKA TEREZA
Tereza Hlůšková si odpykává svůj trest za pašování heroinu v pákistánském vězení. V neděli 5. května oslaví 23. narozeniny, budou to již druhé v pořadí, které prožije mimo domov. Tereza se narodila ve znamení tvrdohlavého Býka. Jaký bude její narozeninový den? Co všechno ji čeká? A co jí hvězdy předurčily? Čtěte!

Tereza je umanutý Býk

Tereza H. se narodila 5. května ve znamení Býka. Býci jsou často umínění a o to, co si zamanou, se snaží do posledního dechu. To by právě vysvětlovalo Terezino podání odvolání proti rozsudku. Jako Býk Tereza ví, co přesně si může dovolit a co bohužel ne. A takto bude postupovat i v případě svého narozeninového dne. Ve smutku, ve kterém se nyní utápí, přijdou i jakési první záblesky hřejivých pocitů. Bude se snažit vyjít vstříc svému vězeňskému okolí. Slunce v jejím znamení se bude snažit udržet její psychickou rovnováhu, vše ale bude záležet na okolnostech.

Narozeninová zatěžkávací zkouška

Hvězdy předpovídají, že Tereza nebude tolik upnutá na to, že má zrovna narozeniny. Spíše v sobě bude řešit citové uspokojení, které jí momentálně dost chybí. Býkovu duševní stránku jen tak neomráčíte. Tereza nyní není schopna myslet přímo a pragmaticky, bez nějakých duševních vytáček. Celý tento den pro ni bude zatěžkávací zkouškou. Je dost možné, že spadne do duševního otroctví. Extremismus a uzavření do sebe bude bohužel podporovat i novoluní.

Související články

Další články