Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hvězdná party v Lucerně: Rozjetá Stivínová, pohodář Daniel a "vandrák" Hádek

Premiéra filmu Poslední závod.
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
premiéra

Lucerna po těžké době lockdownů znovu naplno ožila. Na premiéře filmu Poslední závod se sešla řada osobností, které si nenechaly ujít ani pořádnou afterparty, na které se pilo a tančilo až do rána. Nekorunovanou královnou večírku byla herečka Zuzana Stivínová (48), v jejíž společnosti se nikdo nenudil. Skvěle se bavila i hvězda Devadesátek Kryštof Bartoš, Marek Daniel si hlídal pivo, Matěj Hádek si zase za pochodu balil cigarety. EXtra.cz bylo u toho.

V kině Lucerna proběhla slavnostní premiéra filmu Poslední závod, kterou si nenechali ujít nejen herci, kteří ve snímku vystupují, ale také řada známých hostů. Po promítání filmu se neuskutečnila běžná afterparty s rautem a bezedným množstvím alkoholu. Herci se přesunuli rovnou do Music Baru Lucerna, kde jim byly nasazeny pásky a užívali si večírek za doprovodu několika kapel až do rána.

Party jak se patří

Slavnostní premiéra filmu se na večírku pořádně zapila, ostatně jak se sluší a patří. Herečka Zuzana Stivínová byla nepřehlédnutelná, a to nejen volbou outfitu, ale také svojí energií. Na sešlosti potkala mnoho známých a nevěděla, ke komu dřív skočit, aby ho pozdravila nebo se dala do řeči. V cigaretovém kroužku pak byla tou, která ostatní bavila a vedla hlavní téma konverzace.

Herec Marek Daniel na první pohled připomínal kolemjdoucího, v ruce si nesl plechovku piva a ani volbou outfitu by nepřesvědčil, že patří mezi hvězdné hosty, stejně jako starší bratr Kryštofa Hádka Matěj, jenž si na hlavu nasadil kapuci. V ruce sice nenesl pivo, ale tabák k ubalení cigaret. Po cestě z Lucerny ho zastavil zpěvák Matěj Ruppert, aby s ním prohodil pár slov.

Ve společnosti se ukázala i hvězda Devadesátek, herec Kryštof Bartoš, který si dopřál pivo a na rozdíl od svých kolegů zvolil i dresscode hodný takovéto akce.

Hvězdou večera byl herec Marek Adamczyk, který ve filmu ztvárňuje jednu z hlavních rolí. Přišel v doprovodu své partnerky, snowboardistky Evy Samkové, jež si ve snímku střihla také jednu z rolí. Afterparty se ale pár nezúčastnil a po premiéře vyrazil domů stejně jako Hana Vágnerová nebo Berenika Kohoutová.


Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy