Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hvězdná královna burlesky v Praze! Fanoušky potěšila, přidá ještě další show

Královna burlesky Dita Von Teese vystoupí v Praze hned dvakrát!
Zdroj: se svolením JVSGroup
+ Další 2 fotografie
burleska

To bude podívaná, královna burlesek Dita Von Teese bude začátkem května vystupovat v pražském Hudebním divadle Karlín! Fanoušky varietních tanečních čísel a spoře oděných dívek dokonalých tvarů čeká podle tiskové zprávy jedinečná příležitost podráždit všechny své smysly a zažít show plnou lehce pikantní erotiky.

Královna burlesky Dita Von Tesse přidá představení

Nejslavnější burleskní umělkyně světa Dita Von Teese zatančí v Praze. Oslnivě krásná královna novodobého kabaretního striptýzu, který má své kořeny na přelomu 19. a 20. století, potěší své obdivovatele hned dvakrát. Původní představení, které se mělo konat roku 2020 v Hudebním divadle Karlín, bylo přesunuto na 2. května 2022. Jelikož je tento termín téměř vyprodán, Dita Von Teese rozhodla, že přidá ještě jedno představení 3. května 2022 na stejném místě.

Vstupenky na přidané představení jsou již v prodeji! Dita Von Teese ve své show Glamonatrix provede publikum říší fantazie, a to zdaleka nejen té erotické. Nádherné kostýmy poseté tisíci Swarovského krystaly, elegantní boty z dílny Christiana Louboutina a ikonické korzety, to vše jsou atributy světových představení slavné burlesky.

Jedinečná Dita Von Teese však z těchto rekvizit dokáže udělat něco víc než jen taneční vystoupení, módní přehlídku či striptýzové show. Její charisma, kterým okouzluje muže i ženy, vychází z její osobnosti, tanečního umění, vytříbeného vkusu, ale především smyslné energie, která z nádherné tanečnice doslova tryská.

Velkolepá show

Turné Glamonatrix je fúzí zlaté éry Hollywoodu s nejnovější taneční scénou hýřící scénickými efekty, světly a opulentními kulisami. Dita své publikum zahrne třpytem a luxusem kabaretů 30. let včetně rozverné dívky schované v dortu, ve fetišisticky pojatém kostýmu zkrotí erotikou nabitou šelmu, osedlá obří rtěnku a s blýskavým bičem provede publikum cirkusovou manéží. Nebude chybět ani ikonická obří sklenice Martini, ovšem ve zcela novém podání.

Velkolepé vystoupení nejslavnější burleskní umělkyně na světě poprvé naplní vzrušující atmosférou Hudební divadlo Karlín, jehož krásný historický interiér celou show dokonale podtrhne. Díky omezené kapacitě historického sálu divadla budou diváci mnohem blíže charismatické umělkyni. Přední řady budou nahrazeny malými stolky s křesly a diváci budou moci při představení, tak jako v luxusních kabaretech, popíjet šampaňské.

Na Ditina dokonale propracovaná představení pěl ódy i slavný módní návrhář Jean-Paul Gaultier. „Dita pozvedla burlesku na úroveň elegantního, okouzlujícího a populárního umění. Ona je tou 'nej' Pařížankou ze všech Američanů,“ komentovala její show ikona francouzské haute couture.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy