Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Hvězdná fotka herců ze seriálu Přátelé: Monica, Rachel a Joey se sešli u večeře

Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Přátelé
Přátelé letos oslavují už 25 let od odvysílání prvního dílu. Seriál se okamžitě dostal na vrchol a dnes je známý po celém světě. Rachel, Monica a Joey nyní sdíleli reunion fotku. Za těch pár let se všichni vcelku změnili.

Seriál Přátelé patří mezi nejúspěšnější seriály vůbec. Byl vysílán ve více než sto zemích a stále se umisťuje na velmi dobrých pozicích na žebříčcích sledovanosti. Poslední epizodu v roce 2004 sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionu lidí.

Do osudů oblíbené šestky kamarádů, odehrávajících se převážně v newyorském bytě a kavárně, se zamiloval snad každý, kdo viděl alespoň jeden díl. Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Chandler a Joey se zkrátka stali legendami.

Jejich přátelství ale nefungovalo jen na place. Ve skutečnosti jsou si též blízkými. Snaží se scházet a vídat, jak jen je to možné. Courteney Cox, která hrála Moniku, se nyní na sociální síti pochlubila krásnou reunion fotkou. Společně s ní tam je i představitel Joeyho Matt LeBlanc a půvabná Rachel, kterou hrála Jennifer Aniston (50). Courteney ke snímku přidala i popisek. „Vzácná noc a takhle to miluji,“ napsala představitelka perfekcionistky Moniky. Podívejte se do fotogalerie, jak se Přátelé za ty roky změnili.

Mohlo by vás zajímat

Další články