Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hvězdná Ester Ledecká vymění svahy za hospodu: Neuvěříte na jakou výzvu kývla

Hvězdná Ester Ledecká vymění svahy za hospodu: Neuvěříte na jakou výzvu kývla
Zdroj: profimedia
Výzva
Vypadá to, že fenomenální snowboardistka a lyžařka Ester Ledecká hledá další sport, ve kterém by mohla zazářit. A podle všeho se zdá, že už ho našla. Zimní svahy ale tentokrát vymění za hospodu! Dozvěděla se totiž, že je vypsaný kurz na její výhru na mistrovství světa v šipkách. To by nebyla Ledecká, aby s humorem výzvu nepřijala.

"Dozvěděla jsem se, že je na mě vypsanej kurz 555:1, že vyhraju mistrovství republiky v šipkách," napsala Ester Ledecká (25) v příspěvku na Instagramu. Několikanásobná zlatá medailistka z olympijských her pomyslnou hozenou rukavici s humorem zvedla a podle všeho začala poctivě trénovat.

Ne ale v hospodách, jak je většinou zvykem, protože ty teď budou ještě nějaký čas zavřené kvůli řádícímu koronaviru. "Takže než nám otevřou hospody, budu trénovat alespoň šipky na PlayStationu," napsala Ledecká.

Kopce zůstávají prioritou

Jde sice jen vtip a reklamní tah, ale kdo ví, třeba jednou nadanou sportovkyni uvidíme i na mistrovství světa šipkařů. Ostatně Ledecká už nejednou ukázala, že dokáže vyniknout nejen na prkně. Začala mít totiž velké úspěchy i na lyžích a lidé si tak často dělají srandu, že by snowboardistka mohla dělat jakýkoliv sport a stejně by ji šel hezky od ruky.

Ledecká ale dala jasně najevo, že její láskou zůstávají sjezdovky. "Všem vám přeju do novýho roku hodně štěstí, zdraví a lásky a doufám, že už se brzo uvidíme někde na zasněženým kopci," popřála Ledecká svým fanouškům do nového roku.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy