Královna dubajských končin Eva Feuereislová započala svou kariéru slavomanky v roce 2013, když se objevila, doufejme, v poslední řadě reality show VyVolení. Od té doby prošla dramatickou proměnou vizáže – „vytunila“ si svůj hrudník, skočila si na botox a začala svůj volný čas trávit v posilovně, kde se snaží shodit přebytečné špíčky.

Kopřivová kvůli své slávě sice nemusela do žádné šmírácké soutěže, šla na to mnohem rafinovaněji! Stačilo dobře povodit hokejku Jardu Jágra (44) a její jméno znají nejen v celém Česku, ale i v zámoří. O jejím hubnutí se mluví už od finále České Miss 2012, kdy rok poté přibrala deset kilogramů, následně zase dramaticky zhubla, až byla podezírána z anorexie.

Kromě toho, že je spojuje posedlost ukazovat své vnady na sociálních sítích, mají obě i peprnou minulost. Mezitím, co Kopřivová, než si našla hokejového boha, předváděla divoké tance u tyče v různých strip barech, Feuereislová zase často navštěvuje exotickou Dubaj, kde si prý vydělává „focením“.

Podívejte se do naší galerie na snímky obou děvčat a sami posuďte, která je více sexy. Je to Feuereislová, nebo Kopřivová?