Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězdička z VyVolených Eva Feuereislová maká na svém těle a kopíruje Veroniku Kopřivovou! Nebo je to naopak?

Obě na sobě hodně dřou!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 42 fotografií
I když se to vůbec nezdá, mají obě hodně společného! Hvězda reality show Eva Feuereislová (26) a modelka Veronika Kopřivová (25) na sobě tvrdě makají v posilovně, rády se fotí mobilním telefonem a své křivky vystavují na sociálních sítích. Která z děvčat se vám líbí více?

Královna dubajských končin Eva Feuereislová započala svou kariéru slavomanky v roce 2013, když se objevila, doufejme, v poslední řadě reality show VyVolení. Od té doby prošla dramatickou proměnou vizáže – „vytunila“ si svůj hrudník, skočila si na botox a začala svůj volný čas trávit v posilovně, kde se snaží shodit přebytečné špíčky.

Kopřivová kvůli své slávě sice nemusela do žádné šmírácké soutěže, šla na to mnohem rafinovaněji! Stačilo dobře povodit hokejku Jardu Jágra (44) a její jméno znají nejen v celém Česku, ale i v zámoří. O jejím hubnutí se mluví už od finále České Miss 2012, kdy rok poté přibrala deset kilogramů, následně zase dramaticky zhubla, až byla podezírána z anorexie.

Kromě toho, že je spojuje posedlost ukazovat své vnady na sociálních sítích, mají obě i peprnou minulost. Mezitím, co Kopřivová, než si našla hokejového boha, předváděla divoké tance u tyče v různých strip barech, Feuereislová zase často navštěvuje exotickou Dubaj, kde si prý vydělává „focením“.

Podívejte se do naší galerie na snímky obou děvčat a sami posuďte, která je více sexy. Je to Feuereislová, nebo Kopřivová?

Související články

Další články