Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hvězdička Courtney Stodden šla pod kudlu. Teď ukázala, jak vypadají její obrovské nové pětky!

Courtney Stodden
+ Další 2 fotografie

Americké hvězdičce z reality show a občasné zpěvačce a modelce Courtney Stodden (18) už její trojky nestačily. Rozhodla se jít pod kudlu a plastický chirurg jí vytvořil dokonalé pětky.

Stodden absolvovala zákrok před týdnem, ale už teď se musela pochlubit novým obřím hrudníkem. Z původní velikosti košíčků C (české trojky) teď bude muset nakupovat podprsenky velikosti DD (české pětky). Courtney vyfotili v blízkosti jejího bydliště v Hollywoodu, kde se zotavuje po zákroku. Půvabná blondýnka ještě nosí podpůrné bandáže, ale ty může přes den sundat a vystavovat tak svou chloubu na odiv. „Cítím se mnohem víc žensky,“ řekla serveru E! Stodden, která se rozhodla pro použití implantátů naplněných fyziologickým roztokem, které jí do prsou vpravil doktor Stuart Linder.

Modelku teď opečovává její manžel, herec Doug Huchinson (53), kterého si určitě vybavíte jako odporného bachaře Percyho Wetmora z filmu Zelená míle. Když si Courtney Douga před dvěma lety brala, bylo jí pouhých šestnáct let.

Mohlo by vás zajímat

Další články