Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hvězdě X Factoru zemřela snoubenka na svatební den! Zpěvák zůstal na osmiměsíčního syna sám

Britský zpěvák Tom Mann.
Zdroj: Profimedia
Tragická zpráva

Naprostá tragédie postihla o víkendu hvězdu britského X Factoru Toma Manna (28). Jeho snoubenka zemřela jen několik hodin před jejich svatbou. Jak informoval web Mirror, čtyřiatřicetiletá publicistka Dani Hampson neměla žádné zdravotní problémy a příčina úmrtí je tak předmětem vyšetřování.

Zpěvák Tom Mann přišel do britské verze X Factoru v roce 2014 jako samostatný zpěvák. Porotce Simon Cowell je však dal dohromady s dalšími mužskými účastníky a vznikla kapela Stereo Kicks. Ti nakonec v jedenácté sérii skončili na pátém místě.

Svou snoubenku Dani si měl Tom brát již 25. září 2020, ale pandemie jim tento plán překazila. V té době zveřejnili krátký vzkaz: „Nemůžu se dočkat, až si tě vezmu, ale svět má jiné plány.“

Tragická zpráva přímo na svatební den

Nakonec měla svatba proběhnout o víkendu 18. června. Jen několik hodin před svatbou zveřejnila Dani fotografie se snoubencem a jejich osmiměsíčním synem Bowiem. Jenže ze zatím nejasných důvodů následně zemřela. Neměla žádné zjevné zdravotní problémy a její příčina smrti je předmětem vyšetřování, jak uvedl web Mirror.

„Nemohu uvěřit, že tato slova píšu, ale můj miláček Dani - můj nejlepší přítel, moje všechno a ještě víc, láska mého života, zemřela v časných ranních hodinách v sobotu 18. června,“ napsal Tom na sociální sítě.

„Den, který měl být nejšťastnějším dnem našeho života, skončil nevratným zlomeným srdcem. Připadám si, jako bych probrečel oceán. Nikdy jsme se nedostali k oltáři, nestihli říct naše sliby ani nezatančili náš první tanec, ale vím, že víš, že jsi byla celý můj svět a to nejlepší, co mě kdy potkali, Danielle,“ uvedl zlomený zpěvák.

Zdrcený je i porotce Cowell

Pod příspěvkem se to ihned začalo hemžit vzkazy a jeden připojil i porotce Simon Cowell. „Jako otec si prostě nedokážu představit, jakým zlomeným srdcem si nyní Tom a jeho rodina prochází. Od mé rodiny k vaší, vyjadřujeme tu nejhlubší soustrast a veškerou lásku v této tragické době,“ napsal.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy