Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězdě seriálu Slunečná krvácí srdce: Evu Burešovou zasáhla smrt mladé ženy

Hvězdě seriálu Slunečná krvácí srdce: Evu Burešovou zasáhla smrt mladé ženy
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Smutná zpráva
Týna Popelková alias krásná Eva Burešová (26) včera oslavila 9 let od účasti v soutěži Česko Slovensko má talent. Na svém instagramovém profilu se pochlubila, jak se její kariéra vyvíjela a komu je nejvíce vděčná za to, kde je teď. A proč je dnes smutná? Sama přiznala, že jí krvácí srdce!

Hlavní představitelka úspěšného a v současnosti nejsledovanějšího seriálu Slunečná truchlí. Zemřela její oblíbená herečka Naya Rivera (✝33), která se v roce 2009 proslavila rolí Santany Lopez v seriálu Glee

Našli její tělo

Naya Rivera byla americká herečka a zpěvačka. Den 8. července 2020 se jí stal ale osudným, zemřela. Herečka tragicky zahynula na výletu se svým čtyřletým synem. Její tělo policie nalezla v pondělí ve vodě. Ukázalo se, že nešlo o sebevraždu.

Truchlící Evička

Spousta známých tváří, ať už v Česku, nebo v zahraničí, smutní a sdílí s touto herečkou na sociální síti vzpomínky. Jednou z nich je i naše skvělá herečka a famózní zpěvačka Eva Burešová. "Krvácí mi srdce. Maminka, krásná žena a neuvěřitelně talentovaná. Nemám slov. Je mi to tak líto," napsala se smutkem herečka na svůj Instagram. Nejhorší, co se může dítěti stát, je přijít o to nejcennější. O maminku.

Související články

Další články