Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda Zlaté labutě ve Varech: Hodný syn Robert Mikluš vyvezl maminku, podobu nezapřou

+ Dalších 13 fotografií

Robert Mikluš je sice šťastně ženatý s herečkou Veronikou Lazorčákovou, do Karlových Varů vyrazil ale po boku jiné dámy. Na červený koberec totiž hvězda Zlaté labutě vyvedla svou maminku Zdeňku. Představitel Lukáše Maška redakci eXtra dokonce přiznal, že se večírkům spolu rozhodně vyhýbat nebudou. 

V seriálu Zlatá Labuť ztvárňuje roli problémového alkoholika, v reálném životě je ale Robert Mikluš miláček. A to nejen své partnerky Veroniky Lazorčákové, se kterou vychovává dceru, ale i maminky Zdeňky. Právě tu totiž vyvedl na 57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Mikluš vyvezl milovanou maminku

„Přijel jsem se svou milovanou maminkou. Jmenuje se Zdeňka a je to naše každoroční záležitost, kterou máme spolu,“ přiznal naší redakci Mikluš, kterého jsme potkali na slavnostním zahájení v hotelu Thermal.

Právě tam nám prozradil jejich plány. „Chodíme po filmech a užíváme si toho festivalového života. Bez ní by to pro mě nemělo smysl,“ vyznal se své mamince Mikluš, až ji dojal.

Večírky řídí maminka

„Jsem na něj moc pyšná,“ přiznala nám paní Zdeňka, na které bylo vidět, že je na červený koberec za ty roky zvyklá.

I když nemají přesný plán, jak dlouho se v Karlových Varech zdrží, rozhodně ví, za čím do našeho největšího lázeňského města přijeli. „Budeme sledovat české filmy. Naplánovali jsme si to tak, abychom stihli premiéry českých filmů,“ vysvětlil Mikluš, kterého jsme se zeptali, zda vezme svou maminku na nějakou party. Jeho odpověď nás překvapila.

„Většinou maminka bere na večírky mě,“ přiznal herec a jeho slova se potvrdila o několik hodin později, když jsme na ně narazili v Bokovce. Paní Zdeňka byla totiž středem pozornosti, což je zřejmé i z námi pořízených snímků.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy