Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda Zlaté labutě Hochman: Přiznal přítelkyni a jméno podle Oldřicha Nového

+ Dalších 7 fotografií

Herec Mark Kristián Hochman (28) nerad mluví o svém soukromí, přesto v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že má přítelkyni. Mladá hvězda seriálu Zlatá labuť má za sebou už několik hereckých rolí, a přestože se mu další nabídky jen hrnuly, tak zamýšlel se svou kariérou nadobro skončit. Nastala totiž doba krátkého vyhoření, jak sám potvrdil. Díky roli ve Zlaté labuti tyto myšlenky zažehnal. 

Mark Kristián Hochman hrál už v několika seriálech, jako například Hlava medúzy, Pozadí událostí či Polda. Momentálně ho diváci mohou vidět na televizních obrazovkách v seriálu Zlatá labuť. Mladý herec si své soukromí pečlivě střeží, a tak nikdy nepromluvil o tom, zda je šťastně zadaný, či ne. Až nyní se k tématu vyjádřil pro eXtra.cz.

Na otázku, zda má herec přítelkyni, odpověděl: "Ano, někdo je na obzoru. Ale nechci ji úplně zatahovat do mediálního světa." A tak vlastně Mark vztah potvrdil.

Druhé jméno si přidal po maturitě

Zajímavostí na Markovi je také jeho jméno. Má totiž neobvykle dvě jména, a proto se nabízí otázka, zda je herec pokřtěný či věřící. "Nejsem věřící. To druhé jméno jsem si přidal, když jsme s kamarády udělali maturitu, tak jsme jako banda šli na úřad. Jméno jsem si přidal podle Oldřicha Nového a jeho postavy Kristiána," pronesl Hochman.

Mark v 28 letech zažil pracovní vyhoření

A přestože je herci teprve 28 let, tak už měl potřebu skončit se svou dobře rozjetou kariérou. Nastala prý jakási doba krátkého vyhoření. Pak ale přišla nabídka role v seriálu Zlatá labuť, která ho z temného období vrátila zpět do křesla. Jinak by se prý živil jako taxikář. "Já jsem byl vyhořelý. I v osmadvaceti se to může stát, člověk se prostě přepracuje a najednou nic nedává smysl. Neustále lezete z kostýmu do kostýmu," promluvil o svém špatném období Mark Kristián.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy