Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda Zlaté labutě Dancingerová o StarDance: Svoji účast tajila před malým synem

+ Dalších 11 fotografií

Česká televize představila soutěžící StarDance 2024, mezi kterými je i hvězda Zlaté labutě Marta Dancingerová (32). Oblíbená herečka redakci eXtra.cz prozradila, že nabídku přijala hned. "Udělalo mi to strašnou radost, protože jsem si to přála," svěřila se Marta, která svoji účast v taneční soutěži tajila do poslední chvíle. 

Herečka Marta Dancingerová se zapsala do srdcí mnoha diváků jako Bára Veselá v populárním seriálu Zlatá labuť. Přestože Bára na konci druhé série Zlaté labutě odešla neznámo kam, aby si zachránila život, ve třetí sérii se znovu objeví. Z jejího návratu budou jistě nadšení i diváci, kteří si herečku velmi oblíbili a oslovují ji také na veřejnosti.


"Poznávají mě, ale já jsem takový typ, že v tom civilu jsem docela nenápadná. Snažím se na sebe neupozorňovat a chodím i často odlíčená, takže to úplně nemám tak, že bych nemohla projít městem," řekla s úsměvem Marta, která si přízeň diváků velmi užívá.

Herečka ale přiznala, že ne vždy je na setkání s fanoušky vhodná chvíle. "Někdy jsou situace, kdy třeba pospícháte nebo jste třeba v nervu kdekoliv a jakkoliv s dítětem, tak to se vždycky nehodí," svěřila se Marta pro eXtra.cz.

Marta přijala účast ve StarDance 2024

Přestože Zlatá labuť zanedlouho skončí, fanoušci o Martu Dancingerovou nepřijdou. Již na podzim se sympatická herečka objeví ve třinácté řadě taneční show StarDance 2024. "Udělalo mi to strašnou radost, protože jsem si to přála. Prachsprostě jsem si říkala: 'Jo, já bych chtěla být ve StarDance.' Takže když to přišlo, měla jsem strašně velkou radost a vlastně jsem si spíš říkala, že doufám, aby mi tam nevlezla nějaká práce, abych neměla dilema v tom rozhodování, ale pak jsem na to kývla, takže to už bylo jasné," uvedla s tím, že kvůli účastni v populární show musela poupravit své pracovní povinnosti.


Syn se o její účasti dozvěděl ve škole

Její partner prý čekal na to, kdy taková nabídka přijde. "Partner říkal, že fajn, že to už budeme mít za sebou. Tak nějak, protože si myslím, že pro tu rodinu to náročné asi bude," sdělila hvězda Zlaté labutě, která se svým partnerem Markem Pospíchalem vychovává tři děti.

Před malým synem Tondou tuto novinku tajila. "Nechtěla jsem mu to říkat, protože jsme to opravdu měli tajit. A pak ten den, kdy se to mohlo už říct a bylo to v novinách, tak jsem mu to zapomněla říct, takže mu to řekli ve škole. A on se vrátil domů a řekl: 'Mami, a kdy jsi mi chtěla říct, že jdeš do nějaké taneční soutěže?' smála se Marta.

Zda si Marta přeje konkrétního tanečního partnera a co řekla na účast Martina Prágra v Survivoru, se dozvíte ve video rozhovoru v úvodu článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy