Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hvězda Žita Kadeřávková pod palbou kritiky: Vypni si komentáře, huso namyšlená, vzkazují hateři

+ Dalších 21 fotografií
kritika
Od vánoční premiéry pohádky Kouzelník Žito uběhl už téměř týden, snímek však zůstal mnoha divákům ležet v žaludku. Na první vlnu kritiky zareagoval představitel Žita Denis Šafařík, režisér Zdeněk Zelenka a pozadu nezůstala ani Anna Kadeřávková. Aniččino vyjádření pobouřilo její sledující na Instagramu a ti jí teď pořádně nakládají i pod příspěvky, které s pohádkou už vůbec nesouvisí.

Anna Kadeřávková přidala na Instagram nevinné video, kde má na hlavě korunku a nechává se líčit. S pohádkou Kouzelník Žito, která u diváků absolutně propadla, neměl její příspěvek vůbec nic společného. I tak se ale lidé začali ozývat s negativními komentáři a někteří uživatelé nešli daleko ani pro velmi vulgární výrazy.

Televizní diváci a příznivci pohádek Kouzelníka Žita nenávidí, zkritizovali na něm snad vše, co šlo. Kritika neobešla ani Kadeřávkovou, která se proti ní drsně ohradila. Svým prohlášením ale spíš přilila olej do ohně a odnáší si to ještě teď.

Herečka dala jasně najevo, že se jí kritika její pohádky nelíbí. Další uživatelé Instagramu se tak začali bouřit. „Absolutně nesneseš jakoukoliv negativní kritiku, proč se teda ptáš ostatních na názor?“ hořekuje naštvaný komentující.

V galerii naleznete kritiku, které teď mladá herečka musí kvůli roli princezny Adélky čelit. Některé komentáře jsou skutečně drsné.

Mohlo by vás zajímat

Další články